Reklama

Pátek 14. srpna 2020, svátek má Alan, venku je 17.5 °C

Olomoucký kraj oslaví dvacáté narozeniny. Dvoudenní oslava proběhne začátkem září

Zprávy z regionu

22.7.2020

Autor: red

Na plné obrátky probíhají přípravy dvacátých narozenin Olomouckého kraje. Dvoudenní akce plná koncertů a zábavy pro děti i dospělé proběhne ve dnech 4. a 5. září před budovou krajského úřadu v Olomouci. Přidružené akce se uskuteční také ve všech okresních městech.

Ilustrační foto

Foto: www.dnykraje.cz

"Do zahájení oslav sice zbývá ještě měsíc a půl, ale už teď jsou přípravy v plném proudu. Program slavností bude opravdu našlapaný a věřím, že si z něj každý vybere přesně ten svůj šálek kávy," uvedl hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk.

Na hlavní dvoudenní narozeninové oslavě, která má podtitul 20 let souznění, zahraje Anna K., Poetika a Vypsaná fixa. Speciální program je připraven i pro děti a zájemcům se také otevře budova krajského úřadu včetně kanceláře hejtmana. Vrcholem pak bude koncert pražské filharmonie. "Kromě Olomouce proběhnou krajské narozeniny také v Jeseníku, Šumperku, Přerově a Prostějově. Oslavy se uskuteční za každého počasí," dodal Okleštěk.

Podrobné informace k programu najdete na webových stránkách DNYKRAJE.CZ.

Reklama

Účetnictví, mzdy - Kateřina Foltýnová

Katalog firem » Služby » Účetnictví

Komplexní zpracování účetní a mzdové agendy včetně zastupování na úřadech. Vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání, poradenství.