Oficiálním koučem 1. HFK je Tomáš Uličný - OLOMOUC.CZ
Reklama

Sobota 7. června 2025, svátek má Iveta, Slavoj, venku je 21.4 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Oficiálním koučem 1. HFK je Tomáš Uličný

Sport

3.1.2008

Autor: Adam Fritscher

Novým hlavním trenérem druholigových fotbalistů 1. HFK Olomouc byl na základě rozhodnutí představenstva klubu jmenován Tomáš Uličný. Neoficiálně však bude mít přípravu a vedení mužstva na starosti Martin Kotůlek.

Holičtí museli otázku hlavního kouče řešit po náhlém odchodu dosavadního trenéra Leoše Kalvody do uherskohradišťského Slovácka. Jako hrající kouč byl vybrán Kotůlek, takovou kumulaci pozic však české fotbalové řády nedovolují. Sedmadvacetiletý Uličný doposud trénoval v 1. HFK mládež a B mužstvo a u prvního týmu podepsal smlouvu do 30. června 2008 s opcí. Jeho asistenty budou Jiří Doležílek a Roman Sedláček. Martin Kotůlek má do stejné doby v Holici uzavřenou profesionální hráčskou smlouvu. Obě strany se dohodly, že ji podle hráčova zdravotního stavu využijí.

"Spolupráce s Martinem probíhá na profesionální úrovni a my jsme s ním velmi spokojeni," řekl předseda představenstva 1. HFK Olomouc Vladimír Dostál.

Adam Fritschersport@olomouc.cz

Reklama

Přirozenou cestou

Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa

Srdečně Vás zveme do naší prodejny Přirozenou cestou na Dolním náměstí č. 8/9. Nabízíme produkty pro radost a zdraví. Těšíme se na vás.

Filip