Reklama

Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav, venku je 28.3 °C

OMEGA Olomoucký ples se ponese ve znamení lásky a vášně

Tipy a názory

11.2.2020

Autor: red

Na již osmém ročníku OMEGA Olomouckého plesu vás čeká lásko a vášeň. Tato událost zůstává věrná exkluzivním hotelu NH Collection Olomouc Congress. Akce se uskuteční už 14. února v 18:30.

Milli Vanilli experience

O5 a Radeček

Iveta Vítová a Jan Čenský

Foto: OMEGA Olomoucký ples

Během nezapomenutelného večera vystoupí zahraniční i domácí hosté. "Pod titulkem Face meet the Voice na Hanou zavítá legendární kapela Milli Vanilli experience. Vystoupí původní člen kapely Fabrice Morvan a původní hlas projektu John Davis, kteří společně zazpívají světové hity jako například Girl You Know It’s True, Baby Don’t Forget My Number, Blame it on the Rain, Girl I’m Gonna Miss You a další," prozradil ředitel Radia Haná David Foretník. Se svými největšími hity také dorazí skupina O5 a Radeček, dále návštěvníky nemine vystoupení sympatického zpěváka Marka Ztraceného či Moniky Absolonové. Celým večerem provede moderátorská dvojice ve složení Iveta Vítová a Jan Čenský. 

Kromě již zmíněných bude v hlavním sále Evropa hrát k poslechu i tanci plesový band Jamr’s a se svými originálními kreacemi se zde představí i Taneční studio Tomáše Komendy. "Díky všem našim partnerům a podporovatelům vám můžeme i letos nabídnout ty nejlepší české i zahraniční umělce, bohatý doprovodný program a nevšední gastronomii," uvedl ředitel hotelu Tomáš Rousek. A program nemine ani sál v restauraci Sal de Mar, kde svým nádherným hlasem okouzlí všechny přítomné talentovaná muzikantka Terez Wrau. A ten nejlepší hudební výběr naservíruje DJ Zbyněk Stružka, který bude mít pod palcem i afterparty. Na akci samozřejmě nebude chybět ani zážitkový fotokoutek. To vše a mnohem více nabídne 8. ročník OMEGA Olomouckého plesu již 14. února!