Reklama

Úterý 24. října 2017, venku je 7.7 °C

Svátek má Nina

Novým trenérem házenkářek Zory bude Jan Hegar

Sport

2.6.2017

Autor: rhe

Házenkářky DHK ZORA Olomouc se bronzem rozloučily s trenérem Janem Bělkou, který u týmu působil pět let. Interligový klub oznámil už novou trenérskou dvojici. Novým hlavním trenérem bude bývalý kouč Hranic a Brna v mužích Jan Hegar a asistentem bude Libor Malínek, který vedl naposledy muže STM Olomouc a trénoval Zoru před Bělkou.

Novým trenérem házenkářek DHK ZORA Olomouc bude Jan Hegar. Novým trenérem házenkářek DHK ZORA Olomouc bude Jan Hegar. Foto: www.ceskatelevize.cz

DHK ZORA Olomouc slavil v interlize medaili po sedmi letech. V neděli ji v Porubě vybojoval tým vedený trenérem Janem Bělkou. Ten avizoval svůj odchod po sezoně již hodně dlouho dopředu. Zůstává asistentem trenéra Bašného u A-týmu žen ČR, v Zoře už bude pouze vypomáhat u jednotlivých týmů s metodikou a tréninky.
Zora hledala náhradu a našla ji v podobě trenéra Jana Hegara, který v minulosti vedl extraligové muže Hranic nebo Brna. Asistentem mu bude Libor Malínek, který velmi dobře zná házenou Zory. Družstvo vedl před Janem Bělkou a dříve byl i asistentem Lubomíra Krejčíře. Naposledy vedl Malínek muže STM Olomouc.
"Nového trenéra jsme hledali dlouhou, vybrali jsme si, myslím, dobře. Chtěli jsme, aby do Zory přišel kouč, který nezboří to, co jsme tu pět let budovali, jsem rád, že se nám povedlo přivést právě pana Hegara," řekl Olomouc.cz Jan Bělka. Celý rozhovor s Janem Bělkou.

Reklama

BALUS půjčovna lešení s.r.o.

Katalog firem » Služby » Stavebnictví » Půjčovny lešení

Půjčovna rámového fasádního lešení. Nabízíme kompletní služby pronájmu lešení: návrh konstrukce lešení, pronájem lešení, doprava, montáž lešení na objekt, demontáž lešení. Pos...

Aktuálně z Olomouce