Reklama

Čtvrtek 16. července 2020, svátek má Luboš, venku je 15.6 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Nepodařená krádež: zloděje auta chytli ještě v Olomouci, místo projížďky ho čeká trest

Krimi

2.7.2019

Autor: red

Pořádný šok zažila jednadvacetiletá žena z Olomouce, která v pondělí 1. července deset minut po půlnoci zaparkovala své vozidlo Peugeot 206 poblíž vchodu do čerpací stanice v Hejčíně. Do odemčeného auta sedl zloděj a odjel. Přivolaným policistům se však pětadvacetiletého muže ze Šternberka podařilo dopadnout. Teď ho čeká trest.

Ilustrační foto

Foto: Archiv redakce

"Vozidlo neuzamkla, nechala jej nastartované a odešla do prodejny. Toho využil neznámý mladík, který se pohyboval nedaleko. Naskočil do vozidla a odjel směrem do centra. V tu chvíli se opodál nacházel svědek, který ihned zavolal na linku 158. Policisté okamžitě začali po ujíždějícím vozidle pátrat. Během pár minut se policistům z obvodního oddělení Olomouc 4 podařilo vozidlo dostihnout na ulici Čajkovského. Pachatel se následně snažil policistům z vozidla utéct, ale strážci zákona jej dostihli a zadrželi. Poté zjistili, že pachatelem byl pětadvacetiletý muž ze Šternberka. Mladík putoval na noc do policejní cely. Nyní je podezřelý z přečinu neoprávněné užívání cizí věci, za který mu hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta," uvedl policejní mluvčí Libor Hejtman.

Reklama

331 DANCE STUDIO OLOMOUC

Katalog firem » Sport » Tanec, taneční školy

Jsme 331 Dance Studio Olomouc. Tancujeme Street Dance (Hip Hop, House Dance, Dancehall, MTV Dance), ale i Modern Dance (Contemporary, Jazz Dance, Balet).

V naší nabídce najdete taneční kurzy pro nejmenší děti od 3 let, starší děti, teenagery, mládež, ale i dospělé.

Právě teď vše se slevou 400 Kč!