Reklama

Sobota 19. října 2019, svátek má Michaela, venku je 9.9 °C

Nepodařená krádež: zloděje auta chytli ještě v Olomouci, místo projížďky ho čeká trest

Krimi

2.7.2019

Autor: red

Pořádný šok zažila jednadvacetiletá žena z Olomouce, která v pondělí 1. července deset minut po půlnoci zaparkovala své vozidlo Peugeot 206 poblíž vchodu do čerpací stanice v Hejčíně. Do odemčeného auta sedl zloděj a odjel. Přivolaným policistům se však pětadvacetiletého muže ze Šternberka podařilo dopadnout. Teď ho čeká trest.

Ilustrační foto

Foto: Archiv redakce

"Vozidlo neuzamkla, nechala jej nastartované a odešla do prodejny. Toho využil neznámý mladík, který se pohyboval nedaleko. Naskočil do vozidla a odjel směrem do centra. V tu chvíli se opodál nacházel svědek, který ihned zavolal na linku 158. Policisté okamžitě začali po ujíždějícím vozidle pátrat. Během pár minut se policistům z obvodního oddělení Olomouc 4 podařilo vozidlo dostihnout na ulici Čajkovského. Pachatel se následně snažil policistům z vozidla utéct, ale strážci zákona jej dostihli a zadrželi. Poté zjistili, že pachatelem byl pětadvacetiletý muž ze Šternberka. Mladík putoval na noc do policejní cely. Nyní je podezřelý z přečinu neoprávněné užívání cizí věci, za který mu hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta," uvedl policejní mluvčí Libor Hejtman.

Reklama

Italské potraviny

Katalog firem » Obchod » Lahůdky a speciality

Navštivte naší prodejnu Italské potraviny na adrese Schweitzerova 97,Olomouc kde nabízíme dárkové balíčky ,bárkové koše ,mléčné výrobky,certifikované těstoviny ,kávu,uzeninu a spusty dalšího.Těšíme se na Vás www.italskesuroviny.cz