Reklama

Čtvrtek 4. června 2020, svátek má Dalibor, venku je 23.5 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Na dvou poštách byla nahlášena bomba. Na Ladově i Jeremenkově ulici zasahovali policisté a hasiči

Zprávy z regionu

4.3.2019 aktualizováno 4.3.2019 12:05

Autor: red

V pondělí ráno nahlásil anonym bombu na poště v Ladově ulici a v Jeremenkově ulici. Podle policie proběhla evakuace osob a byl povolán psovod.

Foto: Archiv redakce

"Mohu potvrdit, že ráno bylo nahlášeno údajné uložení bomb na dvou místech v Olomouci. V současné době je okolí v obou dvou případech uzavřeno, proběhla evakuace osob a na místě zasahuje mimo jiné psovod se speciálně vycvičeným psem na vyhledávání výbušnin," uvedla krátce po půl jedenácté policejní mluvčí Irena Urbánková.

Celkem bylo podle policie evakuováno zhruba 100 osob. "Kolem jedenácté hodiny dopoledne bylo opatření na Jeremenkově ulici ukončeno, neboť provedenou prohlídkou nebyl žádný nástražný výbušný systém nalezen. Opatření v případě druhé z pošt pokračuje. Policisté na případu pracují a po volající osobě pátrají," doplnila Urbánková.

Krátce po 12. hodině bylo ukončeno opatření i na ulici Ladova. "Provedenou prohlídkou nebyl žádný nástražný výbušný systém nalezen," uzavřela Urbánková.

Reklama

Hostinec a pivovar Chomout

Katalog firem » Restaurace, stravování » Restaurace

Hostinec a pivovar Chomout Neotřelý design hostince zasazený do příjemné atmosféry selského stavení sousedící s pivovarem, prostorná zahrádka, nekuřácký interiér. Vhodné prostředí i ...