UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!
Muž prý týral svou manželku: ta už měla připravený nůž a po hádce a alkoholu ho bodla do hrudi
17.7.2014
Autor: mb
Včera v podvečer skončila jedna olomoucká manželská krize v krvi. Manžel měl dlouhodobě týrat svou devětatřicetiletou ženu. Ta včera po devatenácté hodině večer už celou situaci zřejmě neunesla a po hádce a popití alkoholu vzala kuchyňský nůž a bodla svého muže do hrudníku.
"Muž utrpěl vážné poranění a byl hospitalizován ve fakultní nemocnici, aktuálně není v ohrožení života,“ informoval mluvčí olomoucké policie Josef Bednařík. Mužovo léčení by mělo trvat minimálně čtrnáct dnů.
"Žena si nůž položila v pokoji na zem, jelikož měla strach ze svého manžela, který jí dle jejího tvrzení dlouhodobě týrá. Veškeré okolnosti celého případu jsou v současné době předmětem šetření,“ doplnil k případu Bednařík.
mb
Přirozenou cestou
Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa
Srdečně Vás zveme do naší prodejny Přirozenou cestou na Dolním náměstí č. 8/9. Nabízíme produkty pro radost a zdraví. Těšíme se na vás.
Filip

14.2.2026
Sigma doma prohrála s Plzní
Kultura
14.2.2026
Jadran Šetlík vystaví v Art Rubikonu portréty zachycující mezigenerační kontinuitu
Zprávy z regionu
13.2.2026
Bounty Rock Cafe hlásí velký zájem o degustaci s italskými vinaři. Zbývá posledních 10 míst!
Sport
13.2.2026

