Reklama

Pondělí 24. ledna 2022, svátek má Milena, venku je 0.2 °C

Mora vyšla Třinci vstříc, v neděli se nehraje

Sport

13.1.2022

Autor: Petr Pelíšek

Hokejisté HC Olomouc měli hrát v neděli doma proti Ocelářům Třinec. Soupeř Mory už měl mít ukončenou karanténu, ale ještě není zcela fit. Proto hanácký klub požádal o možnost odložení zápasu a Olomoučtí vyšli Třineckým vstříc.

„Do karantény se dostali další hráči a členové realizačního týmu. S ohledem na vysoké procento nakažených v kádru jsme požádali o přesun utkání a vyhověla nám pouze Olomouc,“ uvedla tisková mluvčí Třince Dita Ondrejková.

„Vzhledem k dalším pozitivním nálezům na koronavirus v týmu HC Oceláři Třinec náš klub vyhověl žádosti soupeře a ODLOŽIL s ním zápas, který se měl původně odehrát v neděli 16. 1. 2022. Náhradní termín utkání je v jednání a brzy o něm budeme informovat,“ píše se na webu HC Olomouc.

Celému extraligovému týmu Ocelářů Třinec byla ve čtvrtek 6. ledna 2022 nařízena krajskou hygienickou stanicí Moravskoslezského kraje karanténa. Důvodem byl vysoký počet pozitivních PCR testů v týmu. Na základě toho rozhodlo před týdnem vedení extraligy o odložení zápasů s Bílými Tygry Liberec, Energií Karlovy Vary a Kometou Brno. Všechna tři utkání už znají nové termíny. Nového data přesunu se dočká zápas s Olomoucí.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

EWEREL - Svítidla, osvětlení, světelné studio

Katalog firem » Obchod » Svítidla

LIKVIDACE VIRU COVID19 BEZ CHEMIE

UVC germicidní lampa je určená k dezinfekci vnitřních prostor. Likviduje viry, bakterie, roztoče, plísně a jiné mikroorganismy. Dálkové ovládání.
Zásah až 60 m².

OBJEDNEJTE na:

https://www.kvalitni-svitidla.cz/svitidla/g ermicidni-lampy/prezent-uv70416-germicidni- lampa/#description

nebo VYZVEDNĚTE v :

SVĚTELNÉ STUDIO na Horním lánu 12a ( proti Ternu )


V naší nabídce najdete moderní úsporné lustry, lampy, stropní svítidla, exteriérová svítidla, LED pásky a mnoho dalšího.

www.ewerel.cz