Mora má první výhru přípravy, porazila Žilinu
5.8.2025
Po prohře po prodloužení v Pelhřimově s Duklou Jihlava hráli hokejisté HC Olomouc první přípravné utkání doma. Za soupeře měli slovenskou Žilinu. A povedlo se jim vyhrát.
Dvě minuty před první sirénou poslal do vedení Moru Ministr. Na další branky se čekalo až do závěru. Hosté dostali výhodu přesilovky a k tomu ještě odvolali brankáře. Ovšem nevyužili toho, v oslabení se do prázdné trefil Petrovický. Žilině se pak ještě povedlo z přesilovky korigovat prohru.
„Bojovali jsme, dá se říct, že jsme byli připravení v každém střídání, byli jsme na puku, měli jsme několik šancí, které jsme mohli využít. V obranném pásmu jsme nepouštěli soupeře moc do nějakých šancí. To tempo hry ve druhé třetině se trošku změnilo přesilovkami, ale točíme hráče, abychom je viděli, pro někoho to byl teprve první zápas. Chlapci jsou v dobré zátěži v tréninku a zápas je výborný v tom, aby si už trošku zahráli a aby se dostali do zápasového tempa. S týmovým výkonem jsem spokojený, dotáhli jsme to do vítězství, takže jsme za to rádi,“ řekl Róbert Petrovický, trenér HC Olomouc.
HC Olomouc - Vlci Žilina 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 18. Ministr (Anděl), 59. Petrovický (Kusko) – 60. Baláž
HC Olomouc: Machovský – Ondrušek, Petrovický, Stella, Rutar, Rašner, Řeznícek – Kusko, Nahodil, Plášek – Krastenbergs, Čacho, Navrátil – Matýs, Macuh, Cachnín – Ministr, Anděl, Štefančík. Trenér Róbert Petrovický.
Žilina: Rychlík – Gachulinec, Pobežal, Korenčik, Holenda, Dyakov, Vajko, Benko, Urdák – Tkáč, Walega, Mucha – Dubravík, Baláž, Kolenič – Beták, Šmida, Juščák – Kubala, Štefánik, Melcher.
ORANGE OPTIK
Katalog firem » Obchod » Oční optika

Termín akce
Měsíc SRPEN
- SLEVA 60% na kompletní dioptrické brýle
- AKCE 1 + 1 NA SLUNEČNÍ BRÝLE ZDARMA (▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Podrobné informace:
ORANGE OPTIK OLOMOUC LAFAYETTOVA 5
Při nákupu kompletních brýlí, MĚŘENÍ ZRAKU ZDARMA!!!
Platba možná hotově, kartou, benefity i na fakturu.
Tel.:777 446 929
EMAIL: olomouc@orangeoptik.cz

DNES
Dnešek: akce pro děti, Rowan Robertson v Bounty a začíná Olomoucké nejen shakespearovské léto
Sport
5.8.2025
Z Opavy přichází Kvapil, zůstává Žák i Svojanovský
Zprávy z regionu
5.8.2025
V olomoucké zoo je k vidění nový druh. Pekari bělobradé najdete v Evropě pouze v osmi dalších zoologických zahradách
Tipy a názory
5.8.2025