Reklama

Středa 30. září 2020, svátek má Jeroným, venku je 12 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Mezi Olomoucí a Domašovem nebudou jezdit vlaky, podívejte se

Zprávy z regionu

10.9.2019

Autor: red

Na trati mezi Olomoucí a Bruntálem dojde ve dnech od 13. září do 27. září k výluce traťové koleje v úseku Olomouc hl.n. - Domašov nad Bystřicí. České dráhy proto musí po dobu výluky všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahradit autobusy.

Ilustrační foto

Foto: Depositphotos.com

Náhradní autobusová doprava bude organizována dle výlukového jízdního řádu. Výluka bude v pátek 13. září zahájena v 7:00 a ukončena bude v pátek 27. září v 17:00. 

Vlaky kategorie R budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Olomouc – Moravský Beroun – Domašov nad Bystřicí a opačně. Železniční stanice Moravský Beroun a Domašov nad Bystřicí jsou autobusy za vlaky R obsluhovány v opačném pořadí. Autobusy jedou mimo železniční stanici Hlubočky-Mariánské Údolí. Vlaky kategorie Os budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Olomouc – Moravský Beroun a Olomouc – Hrubá Voda a opačně. U vybraných spojů za vlaky R je umožněna přeprava jízdních kol.

Kompletní informace k výluce, včetně výlukového jízdního řádu, najdou cestující na webu.

Reklama

CENTRUM SEMAFOR, STATUTÁRNÍ MĚSTO OLOMOUC, odbor AŘMV

Katalog firem » Zábava, volný čas » Dětské organizace

DOPRAVNÍ VÝCHOVA CENTRUM SEMAFOR se zaměřuje na dopravní výchovu a s ní spojené volnočasové aktivity pro děti i nejširší veřejnost z Olomouce i okolí. Centrum odpovídá svou programovou o...