UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!
Malého chlapce lákal do auta neznámý muž. Varujte své děti, radí policie
17.5.2013
Autor: amb
Na linku 158 zavolala včera sedmatřicetiletá Olomoučanka, že jejího syna se měl pokusit nalákat do auta neznámý muž. Policisté mají jeho popis a po muži pátrají. Zároveň upozorňují rodiče, aby své děti na podobné situace důkladně připravili.
"Dvanáctiletý chlapec šel včera kolem druhé hodiny ze školy směrem domů. Na třídě Míru u něj zastavil tmavý vůz značky Peugeot 407. Řidič otevřel dveře spolujezdce a řekl chlapci, ať si nasedne. Ten se raději dal na útěk a řidič hned odjel směrem k neředínskému hřbitovu," popsala celou událost policejní mluvčí Tereza Neubauerová.
Chlapec podle jejích slov předal policistům i popis podezřelého. "Mělo se jednat o muže ve věku od 65 do 70 let, s čelní pleší, pouze na obvodu měl šedé vlasy. Na tváři měl krátké šedé vousy. Na sobě měl starší tričko s černobílými pruhy a rifle. Mluvil česky, bez přízvuku a bez vady řeči," popsala hledaného mluvčí.
Policisté po telefonickém oznámení ihned provedli prověrky okolí i blízkých základních a mateřských škol, ale bezvýsledně. "Tímto žádáme všechny rodiče, aby instruovali své děti, jak se mají chovat k cizím lidem," doporučuje Neubauerová.
amb
Přirozenou cestou
Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa
Srdečně Vás zveme do naší prodejny Přirozenou cestou na Dolním náměstí č. 8/9. Nabízíme produkty pro radost a zdraví. Těšíme se na vás.
Filip

DNES
Obrazem: Akvabely předvedly svou vánoční show
Zprávy z regionu
DNES
Blízká setkání třetího věku slaví 10 let. Registraci do nových kurzů pro seniory spustí koncem prosince
Zprávy z regionu
20.12.2025
Milá kompenzace pro obyvatele Horního a Dolního náměstí. Pořadatelé vánočních trhů jim rozdají živé stromky
Zprávy z regionu
19.12.2025

