Reklama

Úterý 25. ledna 2022, svátek má Miloš, venku je -0.4 °C

MOL Cup: Sigma má ve čtvrtfinále Slovácko

Sport

6.1.2022

Autor: Petr Pelíšek

Šestý den nového kalendářního roku proběhl los čtvrtfinále MOL Cupu 2021/2022. V sídle FAČR se rozhodlo o tom, že obhájce trofeje pražská Slavia se utká v derby se Spartou. Fotbalisté SK Sigma Olomouc budou hrát o postup do semifinále doma, bude to proti 1.FC Slovácko. Úředním termínem pro čtvrtfinále je 9. ůnor.

„Na začátku sezony jsme si dali za cíl postoupit v MOL Cupu co nejdál a třeba ho i vyhrát, jako se to povedlo v minulosti. Jsme především rádi, že můžeme hrát doma, i když diváků asi nebude moct přijít hodně. Ale měli jsme na losy smůlu, takže jsem tipoval něco jako Slavii venku," řekl Milan Kerbr, asistent trenéra SK Sigma, pro klubový web.

V domácí poháru Sigma proti Slovácku ještě nehrála. Na podzim s tímto soupeřem doma na Andrově stadionu prohrála nula tři. „Slovácku máme co vracet. Pro mě je to specifické i tím, že jsem tam působil. Těším se a pokusím se na ně ve své trenérské roli třeba i něco vymyslet," dodal Kerbr.

Los čtvrtfinále MOL Cupu
SK Sigma Olomouc – 1. FC Slovácko
FC Hradec Králové – Bohemians Praha 1905
SK Slavia Praha – AC Sparta Praha
FK Jablonec – FK Mladá Boleslav

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

EWEREL - Svítidla, osvětlení, světelné studio

Katalog firem » Obchod » Svítidla

LIKVIDACE VIRU COVID19 BEZ CHEMIE

UVC germicidní lampa je určená k dezinfekci vnitřních prostor. Likviduje viry, bakterie, roztoče, plísně a jiné mikroorganismy. Dálkové ovládání.
Zásah až 60 m².

OBJEDNEJTE na:

https://www.kvalitni-svitidla.cz/svitidla/g ermicidni-lampy/prezent-uv70416-germicidni- lampa/#description

nebo VYZVEDNĚTE v :

SVĚTELNÉ STUDIO na Horním lánu 12a ( proti Ternu )


V naší nabídce najdete moderní úsporné lustry, lampy, stropní svítidla, exteriérová svítidla, LED pásky a mnoho dalšího.

www.ewerel.cz