Reklama

Úterý 11. srpna 2020, svátek má Zuzana, venku je 23.6 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Lokál Oktobeer Fest 2019: letní kino láká na místní pivovary, hudbu i skvělou zábavu

Zprávy z regionu

6.10.2019

Autor: Zuzana Doleželová

Už 11. a 12. října se v areálu Letního kina Olomouc uskuteční Lokální Oktobeer Fest. Jak už název akce napovídá, nejen že si budete moci vychutnat piva z místních minipivovarů, ale také vám k tomu zahrají lokální kapely. A bude toho víc...

Areál Letního kina Olomouc hostí další ročník Lokál Oktobeer Festu. Ten se v Pekární ulici koná v pátek 11. a v sobotu 12. října. Podzimní slavnosti lokálních pivovarů nabídnou pivo z blízkých minipivovarů. Na čepu bude Chomout, Melichárek, Moritz a Kosíř. Ale návštěvníci se mohou těšit také na skvělé preclíky, klobásky a další dobroty z grilu, a chybět nebude ani lokální muzika.

V pátek zahrají Sugar & Spice, Joys From Lost a 3P Project, v sobotu pak Isbina, Lukáš Huszár a DOWN d DRAIN.

"Po oba dva dny začne hrát první kapela v 17:30. Všichni, kteří k nám dorazí, se mohou těšit na dobré pivo, možná nebudou chybět ani nějaké speciály. A na programu budou také různé soutěže, například pití piva z tupláku na čas nebo pojídání preclíků. Pro děti je k dispozici hřiště. Akce se koná za každého počasí. Budeme mít připraveny nejen deky, ale také vyhřívaný stan, takže nás případná nepřízeň počasí nemůže zaskočit," říká Kateřina Kohoutová z Letního kina Olomouc.

A bude také co mlsat! Vypečenej Chomout totiž připraví pivní laskominu - cupcake z černého piva i ze světlé UP Ale Blondýny.

Areál bude otevřen v pátek od 17:00, v sobotu pak od 14:00. Vstupné kapelám do klobouku. ;)