Reklama

Pondělí 28. listopadu 2022, svátek má René, venku je 3.2 °C

Local Event nabídnul skvělou zábavu i vystoupení Kapitána Dema. Pro Kristiánka se vybralo přes sto tisíc

Zprávy z regionu

11.10.2022

Autor: Lenka Šťastná

V pořadí již sedmý Local Event proběhl v pátek 7. října ve stylových prostorách Cafe New One. Nabídl módní přehlídky, zábavu, pop-up stores, dobré jídlo i pití a třešničkou na dortu byla show Kapitána Dema. Celý večer měl navíc charitativní podtext, kdy se podařilo vybrat krásných 110 000 korun na pomoc malému Kristiánkovi.

Organizátorky Local Eventu, Zuzana Sedláčková, majitelka showroomu s originální italskou módou MILLY, a Petra Neoralová, majitelka Neo Beauty Clinic, se shodují, že se jim opět podařilo naplánovat akci s pestrým programem, který si všichni přítomní naplno užili. Tentokrát však Local Event nebyl jen o módě a zábavě, ale poprvé také pomáhal. Na elektrický vozík pro malého Kristiánka se vybralo krásných 110 000 korun! Více o Kristiánkovi a jeho osudu se můžete dočíst na webu Local Eventu →

Foto: Lukáš Navara

Foto: Lukáš Navara

Foto: Lukáš Navara

Foto: Lukáš Navara

Foto: Lukáš Navara

Hlavním partnerem Local Eventu byla stavební společnost Weisstaw, partnery večera pak BCAGENCY, kteří si vzali pod patronát mediální a vizuální podobu akce.

Dalšími partnery byly MAXIMALIST, Open Wine, Nixski, Škola Populo, PSS Přerovská stavební a.s., FENIX Solutions, Svatební centrum CAXA, Cafe New One, které akci spolupořádalo, LOYZA, panconnect, Flora Optik, G centrum, TOPDRESS, Šperky Leona Korhoňová, SUNWELL. Podporovateli byli PRORENTAL, Navarafoto.cz, Kytka jako Brno, Creas, Art Hair Design, kopirovani-reklama.cz, bpstavby.cz, neosportclinic.cz. Mediálními partnery olomouc.cz a ol4you.cz.