Reklama

Sobota 11. července 2020, svátek má Olga, venku je 14.1 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Local Event nabídl módní show, pop up stores i skvělou zábavu

Zprávy z regionu

25.11.2019

Autor: Zuzana Doleželová

Ve čtvrtek večer se Cafe New One proměnilo v místo plné módy, designu, skvělé nálady a především vynikající atmosféry. V pořadí pátý Local Event se mimořádně vydařil.

Foto: Lukáš Navara

Dlouho očekávané páté vydání unikátní akce Local Event, kterou pořádají Zuzana Sedláčková a Petra Neoralová, si nenechala ujít spousta hostů, především pak žen, jimž jsou trendy velmi blízké. Akci moderovala herečka a zpěvačka Natálie Tichánková, o hudební doprovod se staral DJ Domez z klubu Belmondo, na mole se představila mimo jiné usměvavá Monika Leová a překvapením byla přítomnost zápasníka MMA Karlose Vémoly a jeho přítelkyně Lely Ceterové. Součástí večera bylo hned několik přehlídek, skvělý raut od Cafe New One, návštěvníci si tu mohli nakoupit originální dárky, ochutnat víno od Open Wine a odnést si domů některý z módních kousků.  

Foto: Lukáš Navara

Foto: Lukáš Navara

Inspiraci na zimní outfity bylo možné načerpat od SKIMAX store, skvěle padnoucí modely předvedl showroom dámské italské módy MILLY Fashion. Během večera se také prezentovaly olomoucké butiky Roca Blanca fashion store (Pavelčákova ulice) a Flamingo Beauty Point (Galerie Moritz), pak také instagramový e-shop Meraki nebo AC.ART Fashion. Všechny přítomné rovněž potěšily modely z kolekce návrhářky Sandry Švédové či Svatebního centra CAXA.

Foto: Lukáš Navara

Foto: Lukáš Navara

O květinové dekorace se postaralo květinářství Pugét. Tradičně rušno bylo u originálních šperků Leony Korhoňová, zejména dámy pak nadchly brýle Oční optiky Rozehnalová. Ač byly zpočátku zdrženlivější ve volbě modelů, postupem času se nebály sáhnout ani po extravagantnějších kouscích. Velký zájem byl také o minimalistické kožené doplňky SHE Design. Spoustu práce měli i nutriční specialisté z firmy Zdravé stravování, kteří kromě poradenství nabízeli i ochutnávky některých pokrmů. Ty se setkávaly s velkým úspěchem, a to i u přítomných mužů. Navíc po celý večer nechyběla ani možnost konzultací zdarma od profesionálů z Neo Beauty Clinic, jež poskytuje péči v oblasti estetické medicíny a dermatologie, a s úspěchem se rovněž setkal fotokoutek Lukáše Navary.

Foto: Lukáš Navara

Foto: Lukáš Navara

Během slavnostního večera panovala v cafe New One velmi příjemná nálada, která se v pozdějších hodinách přenesla i do Latino Baru v Uhelné ulici, kde se konala afterparty.

Tak zase příště!

Veškeré fotografie Lukáše Navary ze slavnostního večera naleznete na Facebooku Local Eventu.