Reklama

Sobota 25. září 2021, svátek má Zlata, venku je 14.8 °C

Letní hokejové hry v Olomouci i s fanoušky

Sport

1.8.2021

Autor: Petr Pelíšek

Velmi rychle se přibližuje start extraligy a hokejové týmy proto už plánují přípravné zápasy. Loni se hrál Generali Česká Cup. Celorepublikový turnaj v několika skupinách. Letos nic takového nebylo v plánu, Hanáci měli sehrát sérii klasických přípravných přátelských zápasů. Nakonec vše bude jinak.

Pohár nazvaný Letní hokejové hry se odehraje během tří týdnů mezi dvěma moravskými kluby a jedním klubem z Čech. Moravu zastoupí Olomouc a doplní ji Vítkovice. Týmem z Čech pak bude Dynamo.

Právě pardubický klub turnaj pořádá. Systém soutěže bude jednoduchý. Všechny tři týmy se utkají každý s každým, a to dvoukolově, doma a venku. Po odehrání všech zápasů se podle tabulkového pořadí určí vítěz.

Letní hokejové hry otevře duel Vítkovic s Pardubicemi v Ostravar Aréně 3. srpna v 17:30 hodin. Hanáci jdou poprvé do akce o dva dny později na pardubickém ledě. 12. srpna se konečně představí i domácím divákům na zimním stadionu v Olomouci se stejným soupeře. 17. srpna budou kohouti bojovat opět doma, tentokrát proti Vítkovicím. Skupinu uzavřou 24. srpna v Ostravar Aréně.

Na utkání budou moci diváci, do haly by aktuálně mohlo být vpuštěno až 3000 diváků.

Program přípravy HC Olomouc
Čtvrtek 5. srpna: Pardubice – HC Olomouc (17.00)
Úterý 10. srpna: Hr. Králové – HC Olomouc (17.00)
Čtvrtek 12. srpna: HC Olomouc – Pardubice (17.00)
Úterý 17. srpna: HC Olomouc – Vítkovice (17.00)
Čtvrtek 19. srpna: HC Olomouc – Kometa (17.00)
Úterý 24. srpna: Vítkovice – HC Olomouc (17.30)
Čtvrtek 26. srpna: Kometa – HC Olomouc (18.00)
Čtvrtek 2. září: HC Olomouc - Hr. Králové (17.00)

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Přirozenou cestou

Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa

Srdečně Vás zveme do naší prodejny Přirozenou cestou na Dolním náměstí č. 8/9. Nabízíme produkty pro radost a zdraví. Nově si u nás můžete také dát skvělou kávu. Těšíme se na vás.

Filip