Reklama

Středa 17. července 2019, svátek má Martina, venku je 15.5 °C

Kraj pomůže obcím s opravou vodovodů a kanalizací. V rozpočtu jsou vyčleněny 3 miliony

Zprávy z regionu

6.2.2019

Autor: red

Tři miliony korun jsou připraveny v rozpočtu na odstranění škod, které obcím vzniknou při haváriích na vodovodních a kanalizačních řadech. Ze stejného balíku peněz je možné čerpat i na stavbu protipovodňových opatření.

Ilustrační foto

Foto: Archiv redakce

"Krajské peníze mohou žadatelé získat v případě, že dojde k poruše na vodovodu, a v důsledku toho k omezení dodávek pitné vody. Opravy vodohospodářské infrastruktury jsou velmi nákladné, proto chce hejtmanství obcím s financováním pomoci," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí Milan Klimeš. Největším nepřítelem vodovodních a kanalizačních sítí jsou povodně, které dokážou z vody pitné udělat nepoživatelnou a splaškové potrubí ucpat bahnem. Kraj proto podpoří i projekty, které mají ničivé následky velké vody omezit.  

"Žádosti o podporu začne úřad přijímat 1. dubna. Dotace jsou určeny obcím nebo místním částem do dvou tisíc obyvatel," vysvětlil Milan Klimeš. 

Reklama

LÉKÁRNA U PÖTTINGEA

Katalog firem » Zdravotnictví » Lékárny a farmaceutické produkty

RENÉ FURTERER - jednička ve vlasové péči

Nyní šampon zdarma dle vlastního výběru!
Platí při nákupu výrobků René Furterer nad 799 Kč do 31.8.2019.
Chcete šampon zdarma? Klikněte na odkaz.

Kdo je René?

Jako zakladatel konceptu vlasových lázní, René Furterer vytvořil v roce 1957 kompletní řadu unikátní a personalizované vlasové dermokosmetiky, která zákazníkům přináší výjimečné rituály vlasové péče. Každý rituál je vyvinut pouze z kombinace 100% přírodních esenciálních olejů a rostlinných výtažků, pečlivě vybraných pro jejich cílené terapeutické a aromatické kvality a vede nejen ke krásným vlasům, ale i k potěšení smyslů. Díky tomu má značka René Furterer vedoucí pozici ve Francii na trhu vypadávání vlasů a také na trhu suchých, barvených a poškozených vlasů.