Reklama

Čtvrtek 25. února 2021, svátek má Liliana, venku je -0.5 °C

Kolárna oblékla nový kabát a otevřela v Olomouci druhou prodejnu

Zprávy z regionu

19.1.2021

Autor: red

I přes koronavirovou pandemii přichází oblíbený olomoucký obchod a cyklistická stáj Kolárna s velkou náloží novinek. V minulém týdnu otevřela v Olomouci svou druhou prodejnu, a to v novostavbě na tř. 17. listopadu, přímo naproti atletickému stadionu.

Kolárna otevřela v Olomouci novou prodejnu.

Foto: Kolárna

Existuje jen málokdo z Olomouce a okolí, kdo by Kolárnu, jejíž historie sahá až do roku 2013, neznal. Kolem jejího majitele Petra Březiny se vytvořila úctyhodná skupina zákazníků, závodníků, příznivců a přátel cyklistiky. Už jen počet sportovců v kolárnickém dresu je toho důkazem. Napočítáme jich něco kolem stovky, z toho velká část jsou mladé naděje, tedy závodníci spadající do kategorií žáků, kadetů či juniorů.

"Zákazníci se mohou těšit na kola silniční, horská, gravel, treková, sjezdová, enduro, ale i na elektrokola prestižních značek, jako jsou Cannondale, Gt, Haibike, nebo Mondraker. Horkou novinkou je také výhradní dovoz anglické značky Factor, která se pyšní luxusními a originálními kousky v prvotřídní kvalitě i designu," uvádí majitel Petr Březina.

Foto: Kolárna

Nová Kolárna se těší na vaši návštěvu hned, jakmile to současná vládní opatření dovolí. Už nyní ale můžete zboží objednávat na webových stránkách a zásilku si osobně vyzvednout v obchodě. Servisní práce zatím probíhají ve standardním režimu v původním místě na Křižíkově ulici 1A.

Reklama

ZDRAVÁ ZÁDA

Katalog firem » Služby » Masáže

Poskytuji masáže a terapie k uvolnění bloků celého těla. Nabízím lymfatickou masáž, klasickou a sportovní masáž, aroma masáž, baňkování, tejpování, medovou masáž, masáž lávovými ...