Reklama

Úterý 23. října 2018, svátek má Teodor, venku je 9.9 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Kam za sportem? Na Jihlavu a Piráty, fotbalovou přípravu či Duklu Liberec

Sport

9.1.2018

Autor: rhe

Sportovní týden se naplno rozjede v pátek, kdy hostí MORA doma Jihlavu, v neděli pak přivítá Piráty z Chomutova. Sigma Olomouc hraje ve středu dopoledne dvě přípravy s Prostějovem a Hlučínem. Volejbalistky čeká ve středu odveta CEV v Německu a v sobotu ve Sportovní hale Dukla Liberec. Házenkářky Zory jedou do Zlína, florbalistky FBS se v sobotu v Čajkaréně utkají s Jičínem a Basketbal Olomouc tamtéž v neděli s Královskými Sokoly.

Už s Jakubem Galvasem. Mora hostí Jihlavu a Chomutov, v obraně by měl hrát navrátilec z MS U20 Jakub Galvas. Už s Jakubem Galvasem. Mora hostí Jihlavu a Chomutov, v obraně by měl hrát navrátilec z MS U20 Jakub Galvas. Foto: ČTK/Luděk Peřina

HC Olomouc hraje dva důležité domácí duely

Po nešťastné porážce 0:1 na Kometě mají Kohouti dva duely na svém ledě. V pátek hraje HC Olomouc ve 39. kole Tipsport extraligy od 18:00 proti Dukle Jihlava. V neděli nastoupí Kohouti podruhé za sebou doma. Od 17:00 hostí ve 40. kole Tipsport extraligy v plecharéně Piráty Chomutov.
A k dispozici už by měli být někteří z chybějících obránců. Z MS U20 v Buffalu se vrátí Jakub Galvas a další dva beci by už mohli být k dispozici. David Škůrek už trénuje po zlomenině prstů na ruce, Vyrůbalík s Ondruškem měli angíny, Lukáš Galvas svalové zranění. "Uvidíme, jak to bude, snad někteří budou příští týden v pátek, snad se vrátí aspoň dva nebo tři obránci," řekl po utkání s Mladou Boleslaví asistent trenéra Jan Tomajko.

Sigma začala v pátek přípravu na jaro. V sobotu odstartuje proti Prostějovu a Hlučínu herní přípravu. Sigma začala v pátek přípravu na jaro. V sobotu odstartuje proti Prostějovu a Hlučínu herní přípravu. Foto: ČTK/Luděk Peřina

Sigma hraje přípravu s Prostějovem a Hlučínem

Třetí tým HET ligy SK Sigma Olomouc v pátek odstartoval přípravu na jarní část soutěže. V sobotu hraje Sigma doma na umělce Androva sportovního areálu první přípravná utkání. Duel SK Sigma versus 1. SK Prostějov bude začínat v 9:30, střetnutí proti Hlučínu bude následovat od 11:30.

VK UP Olomouc hraje ve středu ve Stuttgartu a v sobotu doma s Libercem. VK UP Olomouc hraje ve středu ve Stuttgartu a v sobotu doma s Libercem. Foto: www.volejbalolomouc.cz

Volejbalistky hrají ve Stuttgartu CEV a pak doma s Duklou Liberec


Hanačky minulý týden v Bratislavě postoupily ve Středoevropské lize a čeká je Final Four. Nejdříve ale odehrají odvetu poháru CEV ve Stuttgartu, která bude velmi těžká, protože doma podlehly Němkám 0:3.
"Je to velice kvalitní družstvo, které je v současném stavu nad naše síly. Na druhou stranu my za rok nemáme tolik příležitostí zahrát si proti tak kvalitnímu soupeři. Uděláme tam všechno proto, abychom odehráli co nejdelší zápas. Přesto, že jsou šance na postup minimální, tak se chceme porvat, aby byl výsledek lepší, než jaký byl doma," řekl trenér VK UP Jiří Teplý.

Domácí duel Uniqa extraligy čeká na VK UP Olomouc v sobotu ve Sportovní hale UP od 17:00 s Duklou Liberec.

Basketbal Olomouc doma v neděli hostí silný Hradec Králové. Basketbal Olomouc doma v neděli hostí silný Hradec Králové. Foto: Archiv

Basketbal Olomouc se utká s Královskými Sokoly

První liga mužů pokračuje 15. kolem. Basketbal Olomouc přivítá v neděli v Čajkaréně od 17:30 Královské Sokoly z Hradce Králové a SK UP Olomouc hraje od 17:00 v Opavě.

Zora jede k tradičně důležitému duelu do Zlína

Házenkářky DHK ZORA Olomouc hrají v neděli důležitý duel pro boj o účast v play-off MOL ligy na půdě HC Zlín. Zápas začíná v 17:00.

FBS Olomouc hostí v extralize žen Jičín

Florbalistky FBS Olomouc čeká v sobotu v Čajkaréně od 18:00 duel 16. kola extraligy proti celku Jičína.

Reklama

STUDIO HM

Katalog firem » Služby » Kosmetické a vizážistické salony

VACUSHAP-pás
BODY SPACE VACUTHERM-pás
BODY SPACE-rotoped v leže
3 podtlakové stroje v našem studiu..
20 vstupů za 2200kč

AKCE..Přijďte s kamarádkou a každá dostane od nás malý dáreček


PODTLAKOVÉ STROJE

V současnosti jedna z nejúspěšnějších metod na hubnutí na váze i obvodu problematických partií u žen a pro potlačení celulitidy.

• Nárazová terapie 3 x týdně, 20 aplikací po dobu 8 týdnů pro maximální “nastartování” látkové přeměny.
• Cvičení trvá pouze 30 min, ale je to dostačující. V běžné atmosféře dochází při cvičení ke spalování tuků ve svalech po 20 - 30 minutách. Ve Vacu Shapu se tato doba zkrátí až o třetinu.

Pernamentka obsahuje vstupy na všechny 3 podtlakové stroje Vacushape-pás, Body Space Vacutherm-pás a Body Space-rotoped

Můžete stroje libovolně střídat a nebo přijít s kamarádkou...