Reklama

Čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, venku je 3 °C

JJ Racing Team vstupuje do šampionátu Mercedes-Benz Virtual GP 2024

Sport

3.3.2024

Autor: jur

Virtuální závodní tým JJ Racing Team s radostí oznamuje svůj vstup do prestižního šampionátu Mercedes-Benz Virtual GP 2024. Šampionát odstartuje 12. března 2024 na slavném okruhu Mount Panorama v Austrálii a bude pokračovat na dalších zajímavých tratích.

JJ Racing Team se bude účastnit závodů šampionátu Mercedes-Benz Virtual GP 2024 s výkonným závodním vozem Mercedes AMG GT3 a v druhé polovině šampionátu s formulí Super Formula SF23 s motory Mercedes-Benz. V týmu se představí dva talentovaní závodníci, Lukáš Uhlík a František Kaštovský, kteří se již těší na náročné souboje na virtuálních tratích se svými soupeři.

"Jsme nadšení, že můžeme reprezentovat JJ Racing Team v tak prestižním šampionátu jako je Mercedes-Benz Virtual GP. Očekáváme náročné závody a budeme tvrdě pracovat, abychom dosáhli co nejlepších výsledků," uvedl Lukáš Uhlík, jeden ze závodníků týmu.

Tým chce rovněž poděkovat svým partnerům za podporu a umožnění účasti v tomto významném šampionátu. Mezi partnery patří společnosti, které sdílí vášeň pro závodění a podporují rozvoj virtuálních motorsportů.

"Děkujeme našim partnerům za jejich důvěru a podporu. Bez nich by naše účast v Mercedes-Benz Virtual GP nebyla možná. Jsme hrdí, že můžeme reprezentovat jejich jména na této úžasné virtuální motorsportové scéně," uvedl František Kaštovský, druhý závodník týmu.

Všechny závody Mercedes-Benz Virtual GP 2024 budou živě vysílány na YouTube kanále Virtual GP a také na O2 TV Sport, což umožní fanouškům sledovat každý okamžik tohoto vzrušujícího šampionátu. Mercedes-Benz Virtual GP je považován za nejprestižnější šampionát virtuálních závodů v České republice a na Slovensku, a JJ Racing Team je hrdý, že může být součástí této exkluzivní série.

"Jako nováčci v tomto šampionátu je našim cílem poznat soupeře a průběh celého šampionátu a posbírat body a zkušenosti do dalších ročníků, kterých se plánujeme účastnit a zároveň se následně dostat do bojů o nejvyšší pozice," doplňuje majitel týmu Jan Juránek.

Všichni fanoušci jsou srdečně zváni sledovat a fandit JJ Racing Team během celé sezóny Mercedes-Benz Virtual GP 2024.

JJ Racing Team

JJ Racing Team je virtuální závodní tým, který se specializuje na účast v prestižních okruhových virtuálních šampionátech. S ambicí dosahovat vrcholných výsledků a reprezentovat partnery na globální úrovni, JJ Racing Team spojuje vášeň pro závodění s nejmodernějšími technologiemi virtuálního motorsportu.

jur

Reklama

Hi5h Indian restaurant & lounge bar

Katalog firem » Restaurace, stravování » Bary a kavárny

Hi5h je symbolem dokonalého propojení indické gastronomie s netradičním pojetím přípravy a servírování koktejlů Hi5h nabízí výjimečné chutě Indie připravovány z těch nejkvalitnějš...