Reklama

Pondělí 28. září 2020, svátek má Václav (dnes je Den české státnosti), venku je 9.8 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Hospodářská komora zve na seminář o evidenci tržeb a na besedu s populárním byznysmenem Rostockem

Zprávy z regionu

1.11.2016

Autor: rol

Okresní hospodářská komora Olomouc připravila pro podnikatele praktický seminář k chystané elektronické evidenci tržeb a přednášku se známým investorem Michaelem Poplar-Rostockem o tom, jak udělat díru do světa byznysu.

Ilustrační foto Ilustrační foto Foto: Depositphotos.com

11. listopadu proběhne ve spolupráci s Finančním úřadem pro Olomoucký kraj seminář k chystané elektronické evidenci tržeb. Tématem semináře budou praktické rady, jaké tržby se evidují, jaké jsou výjimky, co je to běžný a zjednodušený režim evidence tržeb, jaký je postup získání autentizacích údajů a certifikátu a další důležité a aktuální informace. Evidence tržeb startuje již od 1. prosince. Součástí semináře bude také diskuze nad reálným fungováním EET. Seminářem bude provázet Ing. Ivana Jurníčková - vedoucí oddělení EET z FÚ pro Olomoucký kraj.

Okresní hospodářská komora Olomouc se také zapojila do Týdne podnikání České Republiky, který probíhá od 14. do 20. listopadu 2016, a pozvala do Olomouce Michala Poplar-Rostocka. Tento známý podnikatel a investor, jehož vášní je vyhledávání zajímavých start-up projektů a veřejnosti je známý z pořadu České televize Den D, bude prezentovat svoji inspirativní přednášku na téma Jak udělat díru do světa byznysu. Přednáška je určena studentům, začínajícím podnikatelům, ale i všem, kdo chtějí uspět ve světě byznysu. Akce je organizována ve spolupráci s Moravskou vysokou školou Olomouc a uskuteční se 15. listopadu od 13:30 na půdě MVŠO.

rol

Reklama

SATRIA Olomouc

Katalog firem » Obchod » Satelitní technika - prodej, servis a montáže

Specializovaná prodejna anténní a satelitní techniky (prodej, montáž, servis). Prodej: satelitní přijímače SD i HDTV, satelitní komplety, antény, paraboly, příslušenství. Držáky antén ...