Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, venku je 8.1 °C

Hokejisté HC Olomouc ovládli zápas s Kometou

11.8.2020

V úterý večer se hokejisté HC Olomouc představili v brněnské DRFG aréně. Mora po dvou prohrách v přípravě konečně zabrala, Kometu porazila o dvě branky. Ve čtvrtek hrají Hanáci s Kometou doma.

"Dobře jsme do toho vstoupili, první třetinu jsme vyhráli 3:0. I když Kometa měla také spoustu šancí, ale my jsme byli produktivnější. Ve druhé třetině jsme měli spoustu vyloučených, Kometa nám dala dva góly, trochu jsme z toho vypadli. Ale myslím, že třetí třetinu jsme odehráli zase dobře. Jsme rádi, že jsme ukořistili první vítězství v sezóně. Jsme spokojeni," řekl trenér HC Olomouc Jan Tomajko.

HC Kometa Brno  – HC Olomouc 2:4 (0:3, 2:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 24. Schneider (Střondala, Vincour), 35. Schneider (Zaťovič, Holík) – 6. Nahodil (Klimek, Káňa), 10. Burian (Bambula), 10. Kolouch (Kucsera), 51. Nahodil (Klimek, Káňa). Rozhodčí: Hejduk, Pilný – Kajínek, Rampír. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. Diváci: 485.

HC Kometa Brno: Kacetl (10. Vejmelka) – Pyrochta, Freibergs, Mikyska, Němec, Bartejs, Zábranský, Gulaši – Zaťovič, Holík, Mueller – Vincour, Střondala, Schneider – Kunc, Rákos, Šoustal – Plášek, Kusko, Horký. Trenéři Zábranský, Jiří Horáček, Pokorný a Bělohlav.

HC Olomouc: Konrád – Hlaváč, Valenta, Ondrušek, Černý, Švrček, Rutar, Dujsík – Burian, Ostřížek, Bambula – Olesz, Kolouch, Kucsera – Klimek, Nahodil, Káňa – Gřeš, Handl, Navrátil. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.