Pátek 26. dubna 2024, svátek má Oto, venku je 3.6 °C

Hokejisté HC Olomouc znovu zvítězili

8.12.2019

Po pátečním domácím vítězství nad Litvínovem hokejisté HC Olomouc získali opět tři body. Ve 26. kole extraligy hrála Mora v Praze proti Spartě a zvítězila 2:1. O výhře hostů rozhodl v poslední třetině útočník Petr Kolouch.

Zápas byl vyrovnaný a dlouho byl také nerozhodný stav. Vedla ovšem Mora, na začátku osmé minuty dal branku Rostislav Olesz. V závěru první třetiny se domácím podařilo srovnat z přesilové hry. A remízové skóre platilo i po druhé dvacetiminutovce, ve které ani jedna branka nepadla. Rozhodlo se v poslední periodě. V čase 48:32 se z přihrávky Ondruška prosadil Petr Kolouch a ve zbytku zápasu už si Mora vedení nenechala vzít.

HC Sparta Praha1:2HC Olomouc
((1:1, 0:0, 0:1))
Branky:19. Košťálek (Kalina, Tomášek) – 8. Olesz (Ondrušek), 49. Kolouch (Ondrušek)
Rozhodčí:Pražák, Sýkora – Ganger, Klouček
Vyloučení:5:5, navíc Strapáč (Olomouc) 5 minut a do konce utkání