Reklama

Sobota 11. července 2020, svátek má Olga, venku je 13.8 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Hokejisté HC Olomouc prohráli derby v Brně

Sport

26.11.2019

Autor: Petr Pelíšek

První ze tří zápasů tohoto týdne hráli hokejisté HC Olomouc dnes v Brně proti Kometě. Kohouti bojovali, ale přesto soupeři o jeden gól podlehli. Další zápas hrají Kohouti v pátek doma proti Třinci (18.00).

Začátek do utkání se hostům nepovedl ideálně. Už ve 2.minutě totiž poslal domácí do vedení Lev. Mora sice v první třetině Brno přestřílela, ale platí jen góly a na ty vedla do první přestávky Kometa. A začátek druhé třetiny měl zase lepší domácí tým, na rozdíl dvou branek zvýšil ve druhé minutě prostřední části hry. Pak měla Mora výhodu první přesilovky a využila ji Nahodilem. Jenže kontakt na jeden gól netrval dlouho. Přesilovku po chvíli hrála také Kometa a také ona využila – 3:1. Vedení Brňanů o dva góly také druhá třetina skončila. V úvodu poslední dvacetiminutovky vykřesal jistou naději další kontaktní brankou Skladaný. Jenže netrvalo dlouho a Kometa opět odskočila na rozdíl dvou gólů. Dvě minuty před koncem trenéři Tomajko a Moták odvolali brankáře a Mora to zkusila v power-play. A to se vyplatilo, na rozdíl jedné branky snížil Nahodil. Na víc už ale nebyl čas.

HC Kometa Brno4:3HC Olomouc
(1:0, 2:1, 1:2)
Branky:2. Lev (Štencel, Hruška), 22. Horký (Plekanec), 26. Orsava (Holík, Zaťovič), 49. Kucsera – 24. Nahodil (Irgl, P. Musil), 46. Skladaný (Burian), 60. Nahodil (Švrček)
Rozhodčí:Hodek, Micka – Lučan, Kis
Vyloučení:1:2
Využití:1:1
Diváků:7208
Sestava HC Kometa Brno:Vejmelka – Svozil, Němec, Pyrochta, Baranka, Gulaši, Štencel, Bartejs – Zaťovič, Holík, Svačina – Jenyš, Plekanec, Horký – Orsava, Hruška, Lev – Dočekal, Kusko, Kucsera. Trenér Libor Zábranský.
Sestava HC Olomouc:Lukáš – Ondrušek, Jaroměřský, Švrček, Valenta, Vyrůbalík, Dujsík, Škůrek – Strapáč, Kolouch, Irgl – Klimek, Nahodil, P. Musil – Olesz, Knotek, Tomeček – Burian, Handl, Skladaný. Trenéři Jan Tomajko a Zdeněk Moták.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Brazzale Moravia a.s.

Katalog firem » Obchod » Lahůdky a speciality

DORAZIL DLOUHO OČEKÁVANÝ

JOGURT BEZ LAKTÓZY👌

V akci tento měsíc skvělé vína:
LEVERANO ROSATO A XALA RIBOLLA GIALLA🍾🍸

PŘIJĎTE OCHUTNAT Z ŠIROKÉ NABÍDKY NAŠICH VÝROBKŮ.

Těšíme se na Vás v La formaggeria na Horním náměstí v Olomouci