Reklama

Pondělí 19. dubna 2021, svátek má Rostislav, venku je 4.5 °C

Házenkářky DHK Zora porazily Prešov

Sport

2.4.2021

Autor: Petr Pelíšek

Druhý zápas doma, a třetí v šesti dnech, vyhrály házenkářky DHK Zora Olomouc. Hladce si poradily s Prešovem a v závěrečných třech kolech budou bojovat o co nejlepší pozici pro play-off.

Zora si šla za svým hned od vydařeného vstupu do zápasu a začala plnit roli favorita. Prešov jen těžko odolával a už v polovině prvního poločasu bylo v zásadě jisté, že Hanačky utkání nepustí. A tak se také stalo. Za deset minut vedly 8:2, do desetigólového trháku se dostaly ve 22. minutě za stavu 16:6, poločas skončil 19:11. Kanonáda domácích pokračovala i po změně stran, nejvyšší, třináctibrankového rozdílu bylo dosaženo zhruba v polovině poločasu, závěr utkání skončil rozdílem čtrnácti branek. Všech třináct hráček, které do utkání zasáhly, skórovalo.

Olomoučanky mají za sebou trojzápasovou sérii výher a bodově se dotáhly na pražskou Slavii. Mají už definitivu play-off, nyní ještě budou bojovat o to, aby to bylo z co nejlepšího místa.

DHK Zora Olomouc – ŠŠK Prešov 33:19 (19:11)

Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmičky: 4:4:3/2. Vyloučení: 6:3. Hráno bez diváků,
DHK Zora Olomouc: Haládiková, Polášková – Závišková 1, Kapsová 1, Jansová 2, Sovová 1, Kašpárková 4, Přikrylová 4, Krajčovičová 1, Kuxová 3, Gajdošíková 2, Možíšová 2/1, T. Fryčáková 3, Roupcová 1, Kubálková 1, Kubáčková 7/3. Trenér Libor Malínek,
ŠŠK Prešov: Kakaščíková, Pokorná – Timková, Dvorščáková 5, Lupkovičová, Vargová 5, S. Ratvajská, T. Ratvajská 1, Šutranová 5/2, Smolková, Ščerbáková 1, Kakaščíková, Pustá, Vagaská 2. Trenér Ľuboš Sudimák.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Obuv HULMAN

Katalog firem » Obchod

Dámské boty Nagaba.

Udělejte si radost a pořiďte si nové boty.

Podívejte se na kvalitní pánské a dámské boty co jinde nekoupíte.

Obuv Hulman
Denisova 19
772 00 Olomouc

Prodejna funguje dál jako výdejna našeho eshopu. Termín si domluvíte na telefonu 602 5525 863.
Samozřejmě dbáme na vaše bezpečí a všechna vládní nařízení. Pracuje v přísném hygienickém režimu. Děláme vše proto, aby byl nákup po všech stránkách bezpečný a příjemný.

www.obuvhulman.cz