Reklama

Úterý 23. dubna 2019, svátek má Vojtěch, venku je 16.1 °C

Hasiči z Olomouckého kraje darovali krev

Krimi

21.11.2018

Autor: red

Ve středu 21. listopadu dopoledne hasiči z celého kraje hromadně darovali na Transfuzním oddělení Fakultní nemocnice v Olomouci krev a krevní plazmu. Do akce se zapojilo čtrnáct výjezdových hasičů a příslušníků Krajského operačního a informačního střediska.

Foto: HZS Olomouckého kraje

"Darovat hromadně krev a plazmu, tím pomáhat léčit a zachraňovat životy dalších lidí - tak hasiči vnímají celou akci. Záchrana lidského života je totiž posláním jejich každodenní práce. Letošní odběr byl již třetím v pořadí, kdy se profesionální hasiči z Olomouckého kraje rozhodli hromadně darovat nejcennější tekutinu. Všichni vědí, že darování krve je velmi důležité a závisí na něm zdraví i životy těch, kteří ji potřebují. V medicíně má krev nezastupitelnou roli, nelze ji uměle vyrobit a při léčení je nezbytná," uvedla mluvčí hasičů Vladimíra Hacsiková.

Hasiče se letos rozhodly podpořit i spoluorganizátorky celé akce, zaměstnankyně Transfuzního oddělení a Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR, které hasiče uvítaly a celou dobu doprovázely stylově oblečené do hasičských zásahových kalhot. 

red

Reklama

PROFI CREDIT - Mgr. Iveta Šťastná

Katalog firem » Finance » Nebankovní půjčky a úvěry

Chybí Vám peníze a banka Vám nepůjčí ???
My ano !!!
A neptáme se, na co peníze potřebujete.

Akční nabídka – odměna za řádné splácení až 27 000 Kč !!!

Peníze do 24 hodin na Vašem bankovním účtu, minimum potřebných dokladů.

Peníze pro zaměstnance, podnikatele, živnostníky, maminky či tatínky na MD i pro důchodce.

Volejte 777 225 343.