Reklama

Neděle 19. května 2024, svátek má Ivo, venku je 13.4 °C

Firma Simba Power našla nové sídlo v Envelopa Office Center

Advertorial

18.4.2024

Autor: Advertorial

Administrativní budova Envelopa Office Center, která přetváří třídu Kosmonautů v prestižní byznysovou destinaci, letos přivítala v řadách nájemců další perspektivní firmu. Je jí společnost Simba Power, jež poskytuje moderní řešení v oblasti obnovitelných zdrojů energie, energetické efektivity a technologických inovací. Firma zde vybudovala sídlo a chystá další dynamický rozvoj.

"Envelopa Office Center jsme si vybrali z několika důvodů. Naše firma si buduje silný brand v oblasti obnovitelných zdrojů, a proto potřebujeme kvalitní a reprezentativní prostory. Envelopa Office Center je jednou z nejmodernějších budov v Olomouci. Zaujala nás natolik, že jsme se rozhodli do ní přenést své sídlo a vybudovat zde kompletní zázemí pro naše zaměstnance. Jako velkou výhodu vnímáme flexibilitu vnitřních prostor a strategickou polohu budovy. Moderní stavba navíc splňuje podmínky pro udržitelnost. Ta je pro naše podnikání a filozofii zásadní," říká jednatel společnosti Pavel Stolarik.

Filozofií firmy, která se specializuje na fotovoltaická zařízení, je totiž spojení kvality, spolehlivosti a respektu k životnímu prostředí. "Chceme zúročit naše dlouholeté zkušenosti a vášeň pro pokrok, proto usilujeme o to být lídrem v transformaci energetického průmyslu směrem k udržitelné budoucnosti. Prostory v EOC plně naplňují naši vizi do budoucnosti," říká dále Stolarik.

Advertorial

Reklama

Divadlo TRAMTARIE

Katalog firem » Kultura a umění » Divadla

Divadlo Tramtarie je nezávislé profesionální divadlo, které již od roku 2005 vykonává veřejnou kulturní službu a je nedílnou součástí kulturního prostředí města Olomouce a Olomouckého k...