Reklama

Neděle 24. ledna 2021, svátek má Milena, venku je 0.8 °C

Dopravní podnik spouští aplikaci na prodej jízdenek

Zprávy z regionu

2.12.2020

Autor: roc jap

Olomoucký dopravní podnik dnes spouští novou aplikaci pro mobilní zařízení s operačními systémy Android nebo iOS. Bude přes ní možno zakoupit jízdenky. A to nejen s krátkodobou, ale i delší platností. Časem přibydou i další funkce. Zakoupené jízdenky platí pouze na linkách, provozovaných Dopravním podnikem města Olomouce.

Aplikaci stáhnete zdarma z obchodu Google Play nebo App Store.

"První verze aplikace nabídne prodej elektronických jízdenek platných na linkách DPMO, čímž doplní stále rostoucí zájem o již dříve zavedené elektronické jízdenky DPMO ve formě Premium SMS služby a od července 2020 nabízenou aplikaci SEJF. Základní jízdenky s prodlouženou platností o 10 minut oproti papírovým jízdenkám a jednodenní jízdenky je možné v aplikaci DPMO uhradit prostřednictvím platební brány s možností uložení platební karty pro pozdější automatickou platbu na klik. Uživatelům iOS bude umožněno uhradit rovněž pomocí Apple Pay," sdělila mluvčí DPMO Martina Krčová.

Aplikace nabídne i zasílání aktualit z provozu a další užitečné dopravní informace. Součástí nabízené služby je portál pro tisk daňového dokladu k zakoupeným jízdenkám. "Pro následující plánované verze bude aplikace postupně rozšiřována o další funkcionality, které cestujícím usnadní a zpříjemní cestování s Dopravním podnikem města Olomouce," slíbila Krčová.

roc jap

Reklama

pizzapollo

Katalog firem » Restaurace, stravování » Pizzerie

* Rozvážíme denně od 10:00 hod do 23:30. * Objednávky přijímáme již od 9 hod, poslední objednávku přijmeme ve 23:30. * Při objednávce po tel. budete požádáni o příjmení, adresu pro ...