Reklama

Pátek 14. srpna 2020, svátek má Alan, venku je 17.6 °C

Dnešek: deskovky v knihovně, filmová nadílka i výlety po okolí

Tipy a názory

20.7.2020

Lenka Šimková

Víkend je za námi a máme tady pondělí. Jaké bude v Olomouci? Podívejte se společně s námi, kde si start do nového týdne můžete zpříjemnit... Zajít můžete do kina i na hry. A pokud přemýšlíte nad tím, že se vypravíte po práci někam na výlet, tak vám poradíme kam! ;-)

Narozeniny dnes slaví mexický kytarista Carlos Santana (*1947), švédský hokejista Peter Forsberg (*1973) a americký herec Josh Holloway (*1969).

Svátek má Ilja

Milovníkům deskových her by neměla uniknout dnešní akce v Knihovně města Olomouce. Členové Klubu deskových her se scházejí pravidelně jednou za měsíc a od 15:00 do 18:00 společně tráví příjemné večery plné zábavy. Pokud však nejste členy Klubu a stejně si chcete zahrát, tak se můžete přihlásit přes email deskovky@kmol.cz nebo v dospělém oddělení. Počítejte však s tím, že přednost budou mít nahlášení členové Klubu. Další setkání se uskuteční v pondělí 17. srpna. 

Pokud uvažujete, kam se vydat na výlet, na pár dní na dovolenou, nebo třeba jen kam zajít odpoledne po práci užít si léto, čerstvý vzduch a nějakou tu zábavu, tak pro vás máme hned několik tipů na zajímavé lokality, které v okolí i v samotném centru Olomouce stojí za vidění! Podívejte se →

A jestli naopak nedůvěřujete počasí, se kterým je to v posledních dnech jako na houpačce, tak se před případným deštěm můžete schovat v kině, které láká hned na několik zajímavých filmů a na své si zaručeně přijdou děti i dospělí. Premiere Cinemas v Šantovce láká na aktuální českou komedii z moravských vinic 3Bobule, nechybí ani nejnovější francouzská komedie Jak býti dobrou ženou, která je vtipným a satirickým pohledem na věčný příběh o hledání rovnosti žen a mužů. Děti můžete vzít na první celovečerní animované dobrodružství Scooby-Dooa, které je zavede na samotný začátek přátelství Scoobyho a Shaggyho a milovníky hororového žánru pak zcela jistě potěší snímek Neviditelný.

Hezké pondělí!