Reklama

Neděle 5. července 2020, dnes je Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje, venku je 23.7 °C

Dnešek: Gentlemani, koronavirová láska i zamilovaný šéfkuchař

Tipy a názory

17.6.2020

Jan Procházka

Co se bude dnes v Olomouci dít? Prozradíme!

Narozeniny dnes slaví ředitel Okresní hospodářské komory Olomouc Radim Kašpar (*1985), publicista Vladimír Dolejš (*1950), herečka Zuzana Kajnarová Říčařová (*1982), zpěvák Jello Biafra (*1958) a tenistka Venus Williams (*1980).

Svátek má Adolf

Na Korunní pevnůstce pokračuje divadelní červen. Dnes je na programu další repríza vysoce aktuální komedie Divadla Tramtarie Láska za koronu. Můžete se při ní zasmát se době nedávno minulé a situacím, mnohdy naprosto absurdním, které jsme zažívali my všichni. Doporučujeme!

V rámci festivalu Olomoucké kulturní léto můžete vyrazit i do Centra Pohybu v Sokolské ulici. Tam dnes vystoupí skupina KOFE@VLNA.

Když se slavný francouzský šéfkuchař zčistajasna rozhodne vyrazit na druhou polokouli za tajemnou dívkou, kterou poznal na internetu, pak je jasné, že může jeho příběh skončit všelijak... Francouzko - belgickou komedii #jsemtady dnes dává Metropol.

Příběh britského drogového krále Mickeyho Pearsona sleduje sofistikovaná akční komedie z dílny scénáristy a režiséra Guye Ritchieho Gentlemani. Snímek, který se krátce po svém uvedení vyšplhal na 128. příčku nejlepších filmů v Česko-slovenské filmové databázi, dává dnes Premiere Cinemas. A s ním i celou řadu dalších filmů.

Tak krásnou středu!