Reklama

Neděle 3. března 2024, svátek má Kamil, venku je 10.9 °C

Dnešek: Doogie White i Čekání před nebeskou bránou

DNEŠEK

6.12.2023

Jan Procházka

Je tu středa. Jaká bude?

13:00 / Kino senior: Přišla v noci / Telegraph
16:30 / Přístavy neklidu / Muzeum umění
17:00 / Jordánsko: země milých Arabů / Červený kostel
18:00 / Filip Dřímalka a křest knihy Budoucnost Nepráce / Telegraph
19:00 / Čekání před nebeskou bránou / Divadlo Tramtarie
19:00 / Architektura barokní Olomouce: Dominikánský kostel sv. Michala / Arcidiecézní muzeum
19:00 / Hello, Dolly! / Moravské divadlo
20:00 / Doogie White & Rowan Robertson / Bounty Rock Cafe

Mimořádný hudební zážitek na vás čeká dnes v Bounty Rock Cafe. Vystoupí tam skotský zpěvák Doogie White, bývalý frontman slavných formací jako Rainbow, Michael Schenker Group nebo bandu Yngwieho Malmsteena. Do Olomouce přijede se sestavou dalších špičkových muzikantů v rámci svého turné. V klubu na třídě Kosmonautů vystoupí už potřetí. Spolu s ním vystoupí Rowan Robertson z kapely Ronnie Jamese Dia. "Připravte se na večer pecek od kapel Rainbow a DIO," lákají pořadatelé.

Večer si můžete zpříjemnit i třeba na muzikálu. Moravské divadlo láká na Hello, Dolly! Příběh se točí kolem šarmantní vdovy Leviové, která se živí jako dohazovačka. Dokáže téměř cokoliv - i podmanit si srdce nedostupného muže. V hlavní roli Dolly Leviové se představí Natálie Tichánková.

V Tramtarii se chystá poslední premiéra roku. Jan Ťoupalík a Jana Drgová se představí v hlavních rolích tragikomedie Čekání před nebeskou bránou. Jejich postavy se na začátku příběhu dozví, že jim zbývá jen posledních pár týdnů života. A společně dojdou k tomu, že je rozhodně nehodlají strávit na nemocničním lůžku... 

Mějte krásný den!