Reklama

Pondělí 19. dubna 2021, svátek má Rostislav, venku je 4.8 °C

Dnešek: dvakrát talk show i webinář o kvalitním spánku

Tipy a názory

18.3.2021

Lenka Šimková

Týden se přehoupl do druhé poloviny a před námi je čtvrtek. Jaký bude a co všechno přinese?

Narozeniny dnes slaví hokejový brankář Jiří Holeček (*1944), herečka a moderátorka Mahulena Bočanová (*1967), slovenský hokejový obránce Zdeno Chára (*1977) i ruský krasobruslař Alexej Jagudin (*1980).

Svátek má Eduard

Na pátek 19. března připadá Světový den spánku a při této příležitosti chystá o den dříve plicní klinika Fakultní nemocnice Olomouc speciální webinář pro veřejnost, během kterého se zájemci dozví jak na správnou spánkovou hygienu, jaké jsou poruchy dýchání a co dělat, když bojují s nespavostí. Webinář začne dnes v 17:30 a zhruba hodinový program je zdarma. Zájemci o účast se mohou registrovat zde, na uvedený email jim poté přijde odkaz k online sledování webináře.

Čtvrtek s sebou přinese také další díl ze série pořadů TTalk. Tentokrát si moderátoři Robert Runták a Radim Kašpar pozvali do Telegraphu Petru Pohořskou, obchodní ředitelku společnosti ABO valve. Řeč bude o jejích úspěších v podnikání a vedení firmy, které vedly až k titulu EY Podnikatel roku Olomouckého kraje 2019. Jaké je podnikatelské prostředí v Olomouci a jak se mu daří v současné době? A co jí v Olomouci chybí? To vše a mnohem více se dozvíte od 18 hodin na facebookových stránkách Telegraphu.

A po delší době nabídne svou talk show Na tahu také Divadlo na Šantovce. Tentokrát bude hostem Michal Sýkora, autor předlohy Detektivů od Nejsvětější Trojice, který spolu s Petrem Jarchovským prosadil natáčení cyklu v Olomouci. Talk show můžete sledovat od 19 hodin na webu i facebooku divadla. Zároveň můžete divadlo také podpořit koupí dobrovolné vstupenky. ;)

Hezký čtvrtek!