Reklama

Čtvrtek 27. června 2019, svátek má Ladislav, venku je 23.9 °C

Dnešek: vernisáž, brusle, lyžovačka i Aquaman

Tipy a názory

3.1.2019

Autor: Zuzana Doleželová

Před námi je čtvrtek! Co všechno den s datem 3. ledna přinese? Tak třeba vernisáž, otevřené sjezdovky v okolí Olomouce, ale také filmové lahůdky nebo kulturní události...

KAM NA LYŽE

Pokud máte chuť si po práci protáhnout tělo, vypravte se na některou z blízkých sjezdovek. Víme, kde se aktuálně lyžuje, podívejte se.

KAM ZA ZÁBAVOU A KULTUROU

17:00 / Eliška Brázdová: Obrazy / Hotel Flora
17:30 / Praktická rétorika / Nová Akropolis 
19:15 / Veřejné bruslení / Zimní stadion
20:00 / Jack staví dům / Kino Metropol
20:50 / Aquaman / Premiere Cinemas

Veškeré akce naleznete v našem Kalendáři.

Narozeniny dnes slaví slovenský raper Rytmus (*1977) a americký herec Mel Gibson (*1956). Narozeniny slaví rovněž nový olomoucký primátor Mirek Žbánek (*1973).
Svátek má Radmila.

v 17:00 startuje vernisáž výstavy olomoucké autorky Elišky Brázdové. Vernisáž se uskuteční v salonku IRIS Hotelu Flora a všichni jsou srdečně zváni.

To v 17:30 začíná první z kurzů Praktické rétoriky. Pokud jste se přihlásili, protože toužíte zlepšit mluvený projev, prezentační a komunikační dovednosti, nemůžete tu chybět.

Jestli si chcete trochu protáhnout tělo zlenivělé přes vánoční svátky, máme pro vás super tip, kam vyrazit s přáteli nebo s rodinou: v 19:15 vás na zimáku čeká hodinka veřejného bruslení. Vstupné je 40 korun a brusle je nutné mít vlastní.

Kino Metropol láká na ponurý a temný snímek Jack staví dům, který je na programu od 20:00. Pro sériového vraha Jacka je každé zabití uměleckým dílem. Své "mistrovství" se snaží během let vybrousit k dokonalosti. I přes jeho vysokou inteligenci se však policie pomalu přibližuje, zatímco on na cestě k perfektní vraždě víc a víc riskuje... Vstup je 100 korun.

Nebo se vydejte do Premiere Cinemas, kde dávají od 20:50 vizuálně úchvatný příběh o superhrdinovi sedmi moří s názvem Aquaman. Napůl člověk, napůl obyvatel bájné Atlantidy, kterého životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je... Skvělá podívaná, navíc se zvukem Dolby Atmos.

Krásný čtvrtek všem!