Reklama

Pondělí 19. dubna 2021, svátek má Rostislav, venku je 4.3 °C

Na Velký pátek startují hned dvě velikonoční soutěže! Zapojit se mohou děti i dospělí

Zprávy z regionu

2.4.2021

Autor: red

Na Velký pátek odstartují hned dvě zajímavé velikonoční soutěže. Na první soutěž láká Moravské divadlo, druhá je v režii Dopravního podniku města Olomouce. Jisté je, že při obou soutěžích se budou bavit jak děti, tak dospělí. ;)

Ilustrační foto

Foto: Depositphotos.com

Moravské divadlo Olomouc vyhlašuje rodinnou velikonoční soutěž, na jejímž konci je možnost získat jeden z patnácti velikonočních balíčků s dárky od Moravského divadla. "Na čtyřech místech v Olomouci, která se nějakým způsobem váží k historii a repertoáru Moravského divadla Olomouc, budou umístěny kartičky s otázkami – na každém místě jedna otázka. V pátek 2. dubna v 8 hodin zveřejníme na webových stránkách a na našem facebooku indicie k odhalení těchto míst," uvádí za Moravské divadlo David Kresta. Samotná soutěž potrvá do pondělí 5. dubna a účastníci soutěže musí lokace odhalit, najít na nich kartičky s otázkami a poslat čtyři správné odpovědi na e-mail soutez@mdol.cz nebo do zprávy na facebooku divadla. "Po skončení velikonočních svátků proběhne v úterý 6. dubna losování. Celkem vylosujeme patnáctvýherců, kteří získají velikonoční balíčky s dárky," doplňuje Kresta.

A na velikonoční soutěž pro děti i dospělé láká také Dopravní podnik města Olomouce. Ten na pěti zastávkách olomoucké MHD ukryl pět různobarevných samolepek velikonočních vajíček s logem DPMO. Najdete je, pokud se vám podaří vyluštit hádanku: první slabika názvu zastávky odpovídá jedné slabice ze slova Velikonoce. Tedy 5 zastávek = 5 slabik: VE-LI-KO-NO-CE. Nalezená vajíčka na zastávkách následně vyfoťte a pošlete na emailovou adresu social.media@dpmo.cz nebo do zprávy na FB Dopravního podniku. Vyhrává prvních dvacet úspěšných luštitelů. Kompletní pravidla hledání velikonočních vajíček najdete na webových a facebookových stránkách DPMO.

Reklama

Obuv HULMAN

Katalog firem » Obchod

Dámské boty Nagaba.

Udělejte si radost a pořiďte si nové boty.

Podívejte se na kvalitní pánské a dámské boty co jinde nekoupíte.

Obuv Hulman
Denisova 19
772 00 Olomouc

Prodejna funguje dál jako výdejna našeho eshopu. Termín si domluvíte na telefonu 602 5525 863.
Samozřejmě dbáme na vaše bezpečí a všechna vládní nařízení. Pracuje v přísném hygienickém režimu. Děláme vše proto, aby byl nákup po všech stránkách bezpečný a příjemný.

www.obuvhulman.cz