Reklama

Sobota 22. února 2020, svátek má Petr, venku je 7.4 °C

Divadlo na Šantovce zve na zážitkový divadelní večer s představením Lež

Kultura

17.9.2019

Autor: red

V pátek 20. září v 19:00 zve Divadlo na Šantovce na představení Lež, kterým odstartuje podzimní sezonu a představí inovace, které se netýkají pouze interiéru divadla, ale také nového konceptu zážitkových divadelních večerů. Rozhodně se jedná o skvělý tip na páteční večer.

"V rámci divadelních večerů snoubíme kvalitní umění s výjimečným vínem a ojedinělou atmosférou. Hodinu před představením proběhne v nově vylepšených prostorech degustace vín od vinařství Reisten, které produkuje špičková vína na Pálavě (6 vzorků za symbolickou cenu 70 Kč). Posléze představíme divadelní inscenaci s názvem Lež v hlavní roli s Janem Dolanským a držitelkou dvou Českých lvů Petrou Špalkovou. Čeká na vás mimořádně kvalitní komediální představení s výraznými hereckými osobnosti současného divadelního světa. Novinkou také je, že od nové sezony se o vaše pohodlí, komfort a hladký průběh večera budou starat hostesky," prozradil Petr Hlávka z Divadla na Šantovce. "Každý večer chceme pojmout v duchu kulturního zážitku, zábavy a příjemné atmosféry. Není to jen divadelní večer, je to společenský večer a my budeme moc rádi, pokud si ho s námi společně vychutnáte," uzavřel.

Více informací o divadelním představení Lež naleznete ZDE.

Reklama

Dětská ordinace MUDr. Jiří Reitinger

Katalog firem » Zdravotnictví » Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Nabízíme komplexní péči o děti a dorost v rámci oboru pediatrie, alergologie a imunologie. Ordinační doba: Pondělí 8:00 - 10:00 dětská ambulance 10:00 - 11:00 poradna pro zdravé dět...