Reklama

Úterý 3. října 2023, svátek má Bohumil, venku je 17.8 °C

Chcete se potkat s vodníkem, Šípkovou Růženkou i s trpaslíky? Zoo Olomouc chystá dětský víkend v pohádkovém lese

Zprávy z regionu

30.5.2023

Autor: red

Zoo Olomouc promění Den dětí rovnou v celý víkend a chystá program v pohádkovém lese. Právě v lese se totiž zapojuje fantazie a děti v něm kromě hříbků v mechu vidí také obydlí skřítků, studánku, z níž chodí pít víly a další zákoutí. Zoo Olomouc se o nadcházejícím víkendu v jeden takový les promění. Ba co víc. Vše, co v něm malí i velcí spatří, bude skutečné!

Zoo Olomouc chystá na první červnový víkend celodenní program pro děti i dospělé plný her, zábavy, soutěží a pohádkových bytostí, které mají co dočinění se zvířaty. "Děti nám mohou pomoci k meči, který vyseká Šípkovou Růženku z trní, malé princezny se na čas ocitnou v zahradě, kde na ně čeká rozpoznávání květin, s vodníkem si náležitě zarybaříme a vypereme prádlo, Sněhurce a jejím trpaslíkům pomůžeme poskládat rozbité obrázky. Těší se na vás nejen zvířata v zoo, ale tentokrát i pohádkové bytosti. Fotokoutky budou na každém stanovišti," zve Lucie Skřipská z marketingového oddělení zoo Olomouc.

Akce bude probíhat po oba dva víkendové dny, tedy v sobotu 3. a neděli 4. června 2023, v čase od 10:00 do 16:00 hodin.

Reklama

Přirozenou cestou

Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa

Srdečně Vás zveme do naší prodejny Přirozenou cestou na Dolním náměstí č. 8/9. Nabízíme produkty pro radost a zdraví. Těšíme se na vás.

Filip