Neděle 17. října 2021, svátek má Hedvika, venku je 3.2 °C

BK REDSTONE přišel o výhru v poslední sekundě

30.9.2021

Basketbalisté BK REDSTONE Olomoucko přišli ve 4. kole Kooperativa NBL o výhru v poslední sekundě. Dvě a půl sekundy před koncem se za vedení domácích 84:83 uvolnil pod košem Svoboda a strhl vítězství na stranu Děčína.

Hosté se v utkání poprvé přiblížili k úspěchu v závěru první půle, kdy jejich nový forward Gregg vedl obrat z 39:38 na 41:50. Při poločasovém vedení 44:50 Děčín ustál i velikou šestkovou převahu domácích (23/17 - 5/5), když jej 19 body vedl rozehrávač Šiška. Čtrnáct minut před koncem vedli hosté už o třináct bodů. Ale BK REDSTONE se nevzdal a mohutným finišem dokázal náskok stáhnout a pár sekund před koncem jít do vedení 82:81. Vzápětí ale z útočného doskoku otočil pro hosty Gregg, aby na druhé straně Wiggins rovněž z druhé šance získal trestné hody a jimi poslal zpět do vedení svůj tým. Do konce chybělo dvě a půl sekundy, přesto stačil ještě Svoboda zkazit Hanákům radost.

„Porážka je pro nás nepříjemná. Určitě jsme utkání neztratili poslední střelou, během zápasu jsme prohrávali i o třináct bodů, týmu se nedařilo. Poslední čtvrtina však opět ukázala, se můžeme hrát s každým. Bohužel to nestačilo na úspěch. Víc než porážka mě osobně mrzí zranění Filipa Halady, který musel odstoupil v průběhu prvního poločasu. To je pro nás velká ztráta,“ řekl Robert Skibniewski, trenér BK REDSTONE Olomouc

PORTO - RESTAURANT PIZZERIA

Katalog firem » Restaurace, stravování » Pizzerie

Zavítejte do restaurace a pizzerie v prostorách hlavního nádraží v Olomouci. Nabízíme Vám 32 druhů vynikající domácí pizzy. V krásném, dobovém, klimatizovaném interiéru Vás bude obslu...