Reklama

Neděle 18. srpna 2019, svátek má Helena, venku je 30.8 °C

Asistentem Radoslava Látala je Jiří Neček

Sport

12.6.2019

SK Sigma Olomouc podepsala dvouletý kontrakt s Jiřím Nečkem, který bude od nové sezony působit jako asistent trenéra A-týmu Radoslava Látala.

„Na Jiřím Nečkovi jsme se shodli po vzájemné dohodě s Radkem, kdy velkou roli hrálo jejich společné působení v minulých letech," uvedl sportovní manažer SK Sigma Ladislav Minář. „Další změny v realizačním týmu nechystáme," dodal Minář.

Trenéři Látal s Nečkem se na trenérské lavičce potkali několikrát. Velké úspěchy společně zažívali především v Košicích, se kterými se v sezoně 2013/2014 dostali ze dna tabulky až na 5. místo nejvyšší fotbalové soutěže. Navíc se jim podařilo vyhrát Slovenský fotbalový pohár a kvalifikovat se tak do 2. předkola Evropské ligy. Do dalších částí evropské soutěže sice Košice nepostoupily, i tak byla tato zkušenost pro slovenský tým velkým milníkem. Další společnou štací byl pro oba kouče polský Piast Gliwice. I tam zaznamenali historický úspěch, když v letech 2015/2016 dovedli tým k druhému místu v lize, které i v tomto případě znamenalo účast ve 2. předkole Evropské ligy.

Radoslav Látal a Jiří Neček ještě v Piastu Gliwice

Foto: piast-gliwice.eu

Do historie Sigmy se Jiří Neček zapsal již v minulosti, kdy dlouhých jedenáct let zastával roli trenéra mládeže. „Na mé působení v Sigmě vzpomínám moc rád. Olomouc byla a pořád je moje srdeční záležitost," uvedl rodák z Hané. 

Jako asistent trenéra se Jiří Neček objevil po boku olomouckého odchovance Pavla Hapala, se kterým prošel Opavou, Zlínem a Baníkem Ostrava. Před příchodem do Sigmy Olomouc byl hlavním trenérem FK Fotbalu Třinec. (red)

Reklama

Brazzale Moravia a.s.

Katalog firem » Obchod » Lahůdky a speciality

Informační leták: OCHUTNAVKA-KavovyKrem-A5-082019_22307.pdf

DNES OCHUTNÁVKA

PŘIJĎTE OCHUTNAT KÁVOVÝ KRÉM

Těšíme se na Vás v prodejně La Formaggeria na Horním náměstí v Olomouci.