Reklama

Čtvrtek 21. září 2023, svátek má Matouš, venku je 23.8 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Rodinná zábava, adrenalinové atrakce a bohatý kulturní program. U Šantovky probíhá až do poloviny října Olomoucká pouť

Tipy a názory

22.9.2022

Autor: red

Milovníci zábavy a adrenalinu mají do poloviny října možnost navštívit největší pouť v Olomouci, která přivezla před Galerii Šantovku velkolepé atrakce. Na ploše deset tisíc metrů čtverečních vás čekají nejrůznější druhy kolotočů pro velké i malé návštěvníky. Chybět nebudou ani víkendové koncerty, které celou zábavnou jízdu ještě více umocní.

Ilustrační foto

Foto: Depositphotos.com

DOPROVODNÝ PROGRAM:

Sobota 17. 9.
ELVIS PRESLEY revival (R. Zicha - "Elvis" se vším všudy")Country večer (hudební vystoupení)

Sobota 24. 9.
MICHAL DAVID revival (sólo J. Bartoš)

Sobota 1. 10.
Travestie ShowParní Lucie

Sobota 8. 10.
ABBA revivalBONEY M revival (Pop Stars)

Sobota 15. 10.
Jan Bendig (koncert)

"Jde již o třetí ročník Olomoucké pouti, která nemá ve městě obdoby. Každý rok se těší mimořádné popularitě a ohlasy návštěvníků jsou skvělé. I proto se snažíme spolu s organizátory program každý rok vylepšovat a naše hosty potěšit unikátními atrakcemi, jako je například vystřelovací koule zvaná Jumping," říká ředitelka obchodního centra Michaela Mitáčková.

Galerie Šantovka nabízí na program také speciální slevovou akci. "Pokud u nás nakoupíte nad 500 korun, získáváte volnou jízdu na vybraných atrakcích zdarma. Stačí na infostánku v pasáži obchodního centra předložit účtenku z nákupu v této hodnotě a jízda je vaše," říká dále ředitelka nákupní galerie.

Na návštěvníky čeká každý víkend hudební vystoupení. Na pódiu mohou vidět revival Michala Davida, Elvise Presleyho, kapely ABBA či Boney M. Na programu je také stále více populární Travestie show. Pouť vyvrcholí koncertem oblíbeného zpěváka Jana Bendiga.

Provozní doba atrakcí je ve všední dny od 14 do 22 hodin, o víkendech bude otevřeno už od dopoledních 10 hodin, rovněž do 22 hodin. V případě nepříznivého počasí se provozní doba může změnit.