Fotogalerie: Zdraví i handicapovaní se sešli na atletickém stadioně - OLOMOUC.CZ
Reklama

Úterý 23. června 2026, svátek má Zdeňka, venku je 27.8 °C

Zdraví i handicapovaní se sešli na atletickém stadioně

7. 9. 2009

Autor: Jan Procházka

Neslyšící, vozíčkáři či lidé se zrakovým postižením se v sobotu 5. září na atletickém stadioně sešli s olomouckými rodinami. V soutěžích, při nichž nešlo o výhru, ukazovali novým přátelům svůj svět. Zdraví lidé a zejména děti si tak mohli vyzkoušet, jaké je to například žít ve tmě. Akce s názvem Handicap Rally se konala již podruhé.