Fotogalerie: Fandové železnice měli svátek, na koleje vyrazilo několik historických vlaků - OLOMOUC.CZ
Reklama

Úterý 23. června 2026, svátek má Zdeňka, venku je 27.8 °C

Fandové železnice měli svátek, na koleje vyrazilo několik historických vlaků

19. 6. 2009

Autor: Jan Procházka

Parní motorový vlak Komárek, předchůdce známé lokálky, se v pátek 19. června představil na olomouckém nádraží a zájemce svezl do Řepčína a zpět. Svezení nabídla i historická souprava tažená lokomotivou 433.002 z roku 1948. Náš fotograf se svezl mašinou, reportáž najdete zde.