Reklama

Sobota 1. října 2022, svátek má Igor, venku je 10.2 °C

Zažít Olomouc jinak: Oživme Masaryčku

Zažít Olomouc jinak: Oživme Masaryčku

Proběhlé termíny

Neděle 25. 9. / 14:00 - 19:00

Místo konání: Masarykova třída, Olomouc

O akci

Bydlíte na Masarykově třídě, v jejím okolí nebo jí pravidelně procházíte? Pracujete tu, podnikáte, žijete? Přijďte si užít Masaryčku po svém již podruhé.

Přineste si stolky, židle, gauče, deky, občerstvení, hry, sportovní vybavení, stojany s plátny a barvami, fotoalba, zboží, koláče, produkty k prodeji, přátele, děti, rodinu, své mazlíčky... a pojďte si užít naši společnou sousedskou slavnost. Napište nám na dopracenakoleolomouc@gmail.com a my s vámi rádi budeme počítat. Obzvlášť chcete-li se zapojit do programu.

Připravujeme
- Procházku Masaryčkou: Setkání u Rejnoka s arch. Antonínem Novákem, autorem nového mostu Václava Rendera a s arch. Vojtěchem Jemelkou nad studentskými pracemi (Fakulta architektury VUT) o potenciálu jeho bezprostředního okolí
- Sousedský stůl = Co kdo vaří a peče na Masary, se soutěží o Masarykův talíř
-Dětskou zónu: malování na silnici, aktivity pohybové i výtvarné (DDM Olomouc)
- Hudební produkce (buskeři vítáni, napište nám předem)
- SWAP = výměnu oblečení, vybavení a knih...
- Doufáme, že se k nám přidá většina podniků z Masaryčky a nejbližšího okolí, které vyjdou se svým prodejem na ulici a oživí ji spolu s námi

Vzhledem k zařazení akce do Evropského týdne mobility se budeme věnovat prostředí tohoto městského bulváru, nakolik je přívětivé lidem, jeho obyvatelům a osobním uživatelům, co by se dalo zlepšit a jak by si lidé život v této čtvrti přáli žít.

Fotografie