Reklama

Středa 8. dubna 2020, svátek má Ema, venku je 7.5 °C

POZOR! Vzhledem k mimořádným opatřením vlády se mnohé plánované akce neuskuteční! Více zde

Svatba Nanečisto

Svatba Nanečisto

Proběhlé termíny

Sobota 12. 1. 2019 / 10:00 - 18:00

Místo konání: BEA campus Olomouc, tř. Kosmonautů 1288/1, 779 00 Olomouc

O akci

Akce je rozdělena do dvou částí. Část výstavní, kde budou vystavovat své služby a zboží různé firmy a část programovou , kde bude celý den probíhat doprovodný program jako například módní přehlídky, vystoupení, rozhovory a další.
I letos se Vám představí svatební a společenské salóny a agentury, butiky, kadeřnictví, kosmetická studia, kameramani, fotografové, cukráři a dortaři, restaurace, cateringové firmy, vinaři, koktejly, svatební oznámení, snubní prsteny, svatební dekorace a doplňky včetně naaranžovaných tabulí, ohňostroje, květináři, zdravá výživa a fitness, hudebníci a DJ, automobily a mnoho dalších, kteří nejen se svatbami a společenskými akcemi souvisí. Především můžete shlédnout aktuální módní trendy ve všech odvětvích. Na přehlídkových molech se můžete inspirovat aktuálními módními trendy v oblasti svatebních a společenských šatů, pánské a dětské módy a také své novinky předvedou módní butiky. 

Doprovodný program: módní přehlídky, vystoupení hudebníků, rozhovory s firmami se dozvíte, jak nejlépe a nejlevněji zařídit Vaši svatbu či oslavu, květinová show, kadeřnická show, nevěsty nanečisto a mnoho dalších. Podrobný program bude zveřejněn před danou akcí. Velmi lákavou částí je také soutěž o SVATBU ZDARMA! Věříme, že opravdu každý si přijde na své.

Vstupné: 90 Kč/osoba, děti do 6-ti let ZDARMA! Vstupenky se budou prodávat až v den konání akce u vstupu.