Reklama

Neděle 24. září 2017, venku je 11.5 °C

Svátek má Jaromír

Dance Sensation přiveze do Olomouce exotické duo Captain Jack i legendární Holki

Zprávy z regionu

11.7.2017

Autor: bm

Jako na parketu těch nejlepších diskoték minulého století se budete cítit na letošním ročníku Dance Sensation, který proběhne 22. září v nově  zrekonstruovaných prostorech Domu u parku. Kromě jedinečné atmosféry se můžete těšit i na speciální hosty - německé duo Captain Jack i na legendární české Holki.

Foto: Captain Jack (Official)

"Na jedinečnou taneční párty se svými eurodance hity dorazí známé duo Captain Jack a těšit se můžete na ty největší pecky nejen z jejich alba 90´s Mega party. Kromě toho budete mít šanci naživo vidět a slyšet i populární dívčí skupinu Holki a zavzpomínat na jejich megahity Jsi senzační nebo Už mi nevolej," láká na vystoupení oblíbených hudebních hvězd ředitel pořádající agentury Forsberg Marek Berger.

Devadesátková párty však koncerty skupin Captain Jack a Holki nekončí. Vaše vzpomínky na devadesátá léta oživí tím nejlepším hudebním výběrem také exkluzivní Dj´s, mezi nimi Lukáš Kobza a Marek Berger z Radia Haná s největšími hity minulého století. 

Limitovanou edici vstupenek již nyní zakoupíte na www.ticketstream.cz za 390 Kč a od poloviny července také v kavárně Traffic Coffee u Domu u parku na Palackého 21 v Olomouci za 370 Kč. Vstupenky za zvýhodněnou cenu si můžete zarezervovat také prostřednictvím formuláře na www.dancesensation.cz.

bm

Reklama

ROCKFOIL ARTWORK CO., LTD. o.z.

Katalog firem » Služby » Stavebnictví

ROCKFOIL - specialista na ultratenké pravé kamenné obklady!

Největší sortiment v ČR pro okamžitý nákup! Největší dostupné monolitní kamenné pláty XXXL 1,22m x 3,05m ( tloušťka pouze 2-4mm, hmotnost celého plátu do 10kg! )

FOTO : ukázka jedné z mnoha variant svoru - celistvý plát horniny -
formát XXL : 1,22m x 2,44m ( 2,977 m²/ks ) - novinka skladem v limitovaném množství.

Náš showroom/prodej je na nároží ul. Polívkova/ul. Na Vozovce v Olomouci ( ROCKFOIL/STALART ).

Aktuálně z Olomouce