Reklama

Neděle 3. července 2022, svátek má Radomír, venku je 16.1 °C

Background. Naše stránky se převléknou do vašich barev

BACKGROUND

31.5.2022

Dejte o sobě vědět na nejprestižnějším místě - převlékněte nejlepší adresu ve městě do svých barev! Zvolte bannerovou inzerci Background.

Backround je inzerce na prestižní pozici po bocích obsahu našich stránek, které se tak převléknou do vašich barev. Můžete si vybrat, kde chcete mít reklamu umístěnou: na titulní straně, v rubrikách Polední menu, Kalendář akcí, Zpravodajství, Webkamera či jinde.

Background zobrazujeme ve třech verzích: pro širší i užší monitory, speciální verze je pak určena mobilním zařízením. Všechny tyto verze je třeba nám dodat (technické parametry níže), nebo vám rádi banner vyrobíme na základě vašich požadavků.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Banner může být fixovaný (banner zůstává na místě, zbytek stránky se pohybuje - ukázka) nebo scrollující (motiv při pohybu scrolluje spolu s celou stránkou - ukázka).

VERZE PRO ŠIRŠÍ MONITORY

Skript při načtení stránky zjišťuje šířku klientova monitoru a při dosažení určité hodnoty automaticky zobrazí tuto širší verzi reklamy.

Zvolte plátno o rozměrech cca 2200 x 1200 px. Uprostřed ponechte volný pruh o šířce 1042 px, reklamní sdělení potom umístěte nalevo a napravo od tohoto pruhu do sloupců o šířce 300 px.

K tvorbě tohoto banneru si můžete stáhnout vzor ve formátu PSD.

 

VERZE PRO UŽŠÍ MONITORY
Toto je základní verze banneru, která se zobrazuje na monitorech o maximální šířce 1280 px.

Zvolte plátno o rozměrech cca 1600 x 1000 px. Uprostřed ponechte volný pruh o šířce 1042 px, reklamní sdělení potom umístěte nalevo a napravo od tohoto pruhu do sloupců o šířce 110 px.

K tvorbě tohoto banneru si můžete stáhnout vzor ve formátu PSD.

 

VERZE PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ
Jelikož na mobilních zařízeních se obsah zobrazuje od kraje ke kraji obrazovky, není možno použít prostor po bocích. Background proto na těchto platformách zobrazujeme ve spodní části displeje jako banner o velikosti 1000 x 200 px. Při tvorbě banneru mějte na zřeteli, že některá zařízení mohou být malých rozměrů: nepoužívejte proto malá písma nebo příliš drobné prvky.