UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!
Zpět do práce. Olomoucko jede do Písku
Po vánočních svátcích bude pokračovat nejvyšší domácí basketbalová soutěž 18. kolem a hráče BK Olomoucko čeká extrémně náročný soupeř. V pátek se od 18 hodin představí na palubovce Písku, který se společně s Nymburkem dělí o první místo tabulky.
„Písek dlouhodobě drží vysokou formu a zatím prohrál jen dva zápasy v sezoně. Hraje velice náročný basketbal, rychlý a fyzický. Od první do poslední minuty tlačí na soupeře. Je důsledný v obraně a produktivní v útoku, současně hraje velice kolektivně,“ vypočítává přednosti soupeře trenér Olomoucka Andrew Hipsher.
Tahouny píseckého výběru je aktuálně nejužitečnější hráč soutěže Martin Svoboda, nejlepší distributor finálních přihrávek Vojtěch Sýkora, který je současně skvělý na doskoku. Mezi lídry patří také Jan Karlovský nebo Kevin Týml.
„Víme, co nás čeká. Současně si ale také uvědomujeme, že nás soupeř v prvním vzájemném utkání porazil šťastně až v prodloužení. Když odvedeme podobnou práci také tentokrát, můžeme dosáhnout na výsledek, který nám udělá radost,“ věří Hipsher.
roc
ORANGE OPTIK
Katalog firem » Obchod » Oční optika
Termín akce PROSINEC
NEJVĚTŠÍ A POSLEDNÍ AKCE ROKU 2025 !!!
66,6% SLEVA NA DIOPTRICKÉ BRÝLE
www.orangeoptik.cz
Lafayettova 5 Olomouc
Tel.777446929
olomouc@orangeoptik.cz
Platba možná kartou, hotově, benefity i fakturou

13.12.2025
Basketbalisté BK Olomoucko doma Slunetu nezvládli
Sport
12.12.2025
Se Slunetou o postup na sedmou pozici
AKTUÁLNĚ
12.12.2025
Olomouc má první primátorku. Žbánek odstoupil, v čele města v lednu usedne Miroslava Ferancová
Zprávy z regionu
12.12.2025

