Úterý 21. května 2019, svátek má Monika, venku je 15.4 °C

Zora vyhrála ve Zlíně, dál bojuje o play-off

10.3.2019

Házenkářky DHK Zora Olomouc navázaly na jasnou domácí výhru nad Slavii Praha. Dámy zvítězily ve Zlíně a dál bojují o účast v play-off. Další zápas hraje Zora doma v sobotu 30. března proti Písku (17.30).

Zora šla za bodovým ziskem razantně hned od začátku. Šla do vedení 2:0 a náskok s přibývajícím časem navyšovala. A po prvním poločase vedla o osm branek. Po přestávce už Dámy neměly žádný problém a zápas v poklidu dovedly do vítězného finále.

Házenkářky DHK Zora Olomouc ve Zlíně bez potíží vyhrály.

„Na utkání jsme se velmi pečlivě připravovali, protože Zlín v minulém kole podal velmi dobrý výkon v Šaľe. Myslím, že to, co jsme si připravili, jsme předvedli na hřišti. Ovládli jsme první poločas a pak už se utkání dohrávalo. Zisk dvou bodů je pro nás důležitý, stále ještě můžeme doufat v účast v play-off,“ řekl trenér DHK Zora Olomouc Jan Hegar.

HC Zlín – DHK Zora Olomouc 26:32 (10:18)

Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmičky: 3/3:8/6. Vyloučení: 4:4. Diváci: 102.
HC Zlín: Záhorová, Benedíková, Vařechová – Nygrýnová 4, Hubová 2, Jagodič 3/3, M. Sekulová 7, Hradilová 2, Mizerová 2, Plachá, Kolářová 2, Gajdošíková, L. Sekulová, Polomíková, Stojarová, Křičková 4. Trenér: Martin Spuchlák.
DHK Zora Olomouc: Polášková – Hurychová 3, Závišková 2, Trumpešová 6, Kapsová, Sovová 1, Kašpárková 1, Salčáková 2, Krajčovičová 10/5, Severové, Salašová 1,  Gajdošíková 1, Řezníčková, Patrnčiaková 5/1. Trenér Jan Hegar.