Reklama

Pondělí 26. srpna 2019, svátek má Luděk, venku je 17.7 °C

Zloději opět v akci: zmizela kola na Zikově i Jeremenkově ulici

Krimi

19.6.2019

Autor: red

Během včerejšího dne řešili olomoučtí policisté hned dvě krádeže jízdních kol. A je pravděpodobné, že se zvyšujícími se teplotami vzroste i aktivita zlodějů, proto si svá kola pečlivě hlídejte. Bohužel, ani zámek někdy nestačí...

Ilustrační foto

Foto: Depositphotos.com

Nemilé překvapení čekalo na majitele pánského horského jízdního kola, které si v úterý 18. června kolem půl druhé odpoledne ponechal uzamčené lankovým zámkem k rámu informační tabule na Zikově ulici. Když se zhruba za necelých deset minut vrátil, už tam nebylo. Vznikla mu tak škoda za téměř 13 000 korun. "Případ prověřujeme pro podezření ze spáchání trestného činu krádež, na který trestní zákoník stanoví trest odnětí svobody až na dva roky," uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková.

Stejný trestní postih hrozí podle policejní mluvčí také zloději, jenž odcizil pánské trekové jízdní kolo, které měl jeho majitel ponechané a uzamčené lankovým zámkem v úschovně kol na Jeremenkově ulici. Majiteli tak způsobil škodu za předběžně 9 000 korun.

Reklama

Autopůjčovna RENORENT

Katalog firem » Auto - moto » Pronájem dodávek

Potřebujete se přestěhovat nebo jen převést rozměrnější náklad? Půjčte si nový Citroën Jumper 2.2 HDI, L3H2 s objemným nákladovým prostorem!

Dodávku můžete řídit s ŘP pro osobní automobil.

Všechny naše vozy jsou pojištěny, mají dálniční známku v ČR a v ceně jsou zahrnuty i asistenční služby v rámci EU. Nabízíme také možnost zapůjčení navigace.

Pro více informací volejte 734 281 333 nebo navštivte www.renorent.cz