Reklama

Neděle 26. ledna 2020, svátek má Zora, venku je -0.5 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Zloději opět v akci: zmizela kola na Zikově i Jeremenkově ulici

Krimi

19.6.2019

Autor: red

Během včerejšího dne řešili olomoučtí policisté hned dvě krádeže jízdních kol. A je pravděpodobné, že se zvyšujícími se teplotami vzroste i aktivita zlodějů, proto si svá kola pečlivě hlídejte. Bohužel, ani zámek někdy nestačí...

Ilustrační foto

Foto: Depositphotos.com

Nemilé překvapení čekalo na majitele pánského horského jízdního kola, které si v úterý 18. června kolem půl druhé odpoledne ponechal uzamčené lankovým zámkem k rámu informační tabule na Zikově ulici. Když se zhruba za necelých deset minut vrátil, už tam nebylo. Vznikla mu tak škoda za téměř 13 000 korun. "Případ prověřujeme pro podezření ze spáchání trestného činu krádež, na který trestní zákoník stanoví trest odnětí svobody až na dva roky," uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková.

Stejný trestní postih hrozí podle policejní mluvčí také zloději, jenž odcizil pánské trekové jízdní kolo, které měl jeho majitel ponechané a uzamčené lankovým zámkem v úschovně kol na Jeremenkově ulici. Majiteli tak způsobil škodu za předběžně 9 000 korun.

Reklama

PROFI CREDIT - Mgr. Iveta Šťastná

Katalog firem » Finance » Nebankovní půjčky a úvěry

********POJIŠTĚNÁ PŮJČKA********

Půjčíme Vám na cokoliv a neptáme se,
na co peníze potřebujete.🎁

Peníze do 24 hodin na Vašem bankovním účtu.👍

Půjčka s pojištěním schopnosti splácet - chrání Vás v případě neschopnosti splácet úvěr při nenadálých situacích jako je například dlouhodobá nemoc, ztráta zaměstnání, úraz či invalidita.

Peníze pro zaměstnance, podnikatele, živnostníky, maminky či tatínky na MD i pro důchodce.

Volejte 777 225 343.