Reklama

Úterý 16. října 2018, svátek má Havel, venku je 13.3 °C

Progrocková kapela The Pineapple Thief v sobotu ovládne olomoucký S klub

Kultura

19.9.2018

Autor: roc

Britští progresivní rockeři The Pineapple Thief přivezou starší skladby i písně z letošní novinky, už dvanáctého alba Dissolution. Za bicí sestavou je bude pohánět bubeník Gavin Harrison, jinak člen Porcupine Tree a King Crimson. V sobotu 22. března od 20:00 hodin zahrají v olomouckém S klubu. Koncert pořádá agentura Bounty Rock Cafe Promotion.

Vstupenky za cenu 549 korun jsou v předprodeji v síti Ticketportal. Na místě budou o 50 korun dražší.

Pineapple Thief mají už roky osvědčený a k dokonalosti dotažený hudební recept. V jejich hudbě se spojují klidnější akustické pasáže, poprockové melodie jak od Radiohead v kombinaci s dravějšími postupy jako od Porcupine Tree s elektronikou v podkresech. Nad celou zvukovou krajinou jasně vyčnívá signifikantní hlas Bruce Soorda, bez něhož si Pineapple Thief nelze ani představit. Novou personou v sestavě je ovšem bubeník Gavin Harrison, jinak člen právě zmíněných Porcupine Tree nebo kultovních King Crimson. "S klub otevřeme pro veřejnost v 18:00 hodin. Jako support se představí vynikající francouzská kapela Lizzard," prozradil pořadatel Dušan Neumann.

roc

Reklama

LÉKÁRNA U PÖTTINGEA

Katalog firem » Zdravotnictví » Lékárny a farmaceutické produkty

EUCERIN 2+1 ZDARMA

Při nákupu 3 produktů Eucerin získáte nejlevnější z nich zdarma.

U nás nyní v super akci 2+1 zdarma. Stovky produktů skladem, doručení na druhý den od 56 Kč nebo zdarma při objednávce nad 1500 Kč.

Akce platí jen do 31.10. 2018.

Eucerin® - inovativní péče o pleť bez kompromisů
Eucerin je synonymem pro inovativní medicínskou péči o pleť. A to už od roku 1900, kdy značka Eucerin vznikla. Patří do světové špičky v oblasti dermokosmetiky. Výrobky Eucerin každý den doporučují dermatologové a lékárníci po celém světě ženám i mužům, kteří chtějí získat nebo si udržet zdravou a krásnou pleť. Spojují to nejlepší z kosmetiky a farmacie. Všechnu odbornost a nadšení věnují tomu, aby přinášeli ty nejlepší produkty pro péči o pleť. Bez kompromisů v oblasti výzkumu, vývoje i testování. Díky výrobkům Eucerin bude vaše pokožka zdravá a díky tomu krásná. Zdroj Eucerin.cz.