Reklama

Neděle 29. května 2022, svátek má Maxmilián, venku je 5.6 °C

Zifčák, Zmrzlý a Breite prodloužili v Sigmě

Sport

24.1.2022

Autor: Petr Pelíšek

Fotbalová Sigma Olomouc pokračuje ve stabilizaci kádru pro další sezony. Klub na svém webu oznámil prodloužení smluv s trojicí hráčů. Nové kontrakty do 30. června 2024 podepsali obránce Ondřej Zmrzlý, záložník Radim Breite a útočník Pavel Zifčák.

„Jsme rádi, že jsme se dokázali se všemi dohodnout a hráči chtějí pokračovat v Olomouci i nadále,“ řekl sportovní manažer SK Sigma Ladislav Minář s tím, že Zmrzlý a Zifčák, oba ročník narození 1999, jsou potvrzením tradiční olomoucké cesty. „Oba by měli být budoucností Sigmy. Vždycky jsme spoléhali na své vlastní odchovance a v tom chceme pokračovat,“ podotkl.

Nejzkušenější ze zmíněného tria hráčů je dvaatřicetiletý Radim Breite. „V Olomouci jsem dva roky a zvyknul jsem si tady. Jsem rád, že jsme se dohodli na prodloužení smlouvy a doufám, že budeme společně úspěšní,“ řekl Breite.

„Radim je už zkušený hráč, jeden z typů, který může plnit roli lídra. Na hřišti i v kabině je pro tým důležitý. Jsme rádi, že jsme se dohodli,“ podotkl Minář.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

EWEREL - Svítidla, osvětlení, světelné studio

Katalog firem » Obchod » Svítidla

MODERNÍ MULTIFUNKČNÍ SVÍTIDLO
v oblíbené černé barvě za SUPER cenu 2190Kč

Stmívání, změna barvy světla z teplé do studené.
Dálkový ovladač.
Světelný tok 3800 lm. Průměr 49 cm.

Vhodné pro střední a menší pokoje.
SKLADEM

OBJEDNEJTE na

https://www.kvalitni-svitidla.cz/

NEBO VYZVEDNĚTE v Olomouci:

EWEREL SVÍTIDLA
SVĚTELNÉ STUDIO Horní lán 12a ( proti Ternu )V naší nabídce najdete moderní úsporná svítidla, lustry, lampy, stropní svítidla, exteriérová svítidla, LED pásky a mnoho dalšího.

www.ewerel.cz